Toeta lapsi püsivalt

Eestis on väga palju abivajavaid lapsi, kelle käekäik sõltub heade inimeste ja ettevõtete hoolimisest. Tänu Sinu annetusele saame aidata aastas üle 600 lapse. Kui laps tuleb elama SOS Lastekülla, siis vajab ta toetust kuni suureks kasvamiseni. Oleme tänulikud iga püsiannetuse eest, sest tänu püsiannetustele saame pakkuda püsivalt kodusoojust vanemliku hooleta lastele.

SOS ema: „Meie väike käharate juustega Mart kartis siia tulles kohutavalt üksiolemist ja pimedust. Ta nuttis lohutamatult igal õhtul enne magamaminekut ja nuuksus, et näeb tonte. Istusin õhtuti ta voodi äärel ja laulsin. See rahustas teda. Nüüd, paar aastat hiljem, suudab ta juba terve öö magada, aga tuli peab põlema. Sageli öösel ärkan ma tema nohina peale, sest ta on mulle vaikselt kaissu pugenud.”

Palun vali püsiannetuseks sobiv pank, kus on eeltäidetud lahtrid. Vali sobiv summa ja lisa selgitusse e-mail.

  • LHV Pank
  • Krediidipank
  • Danske Bank
  • SEB
  • Swedbank

Tee ühekordne heategu

Iga toetus on meile väga oluline ja loodan, et Sul on võimalus lapsi aidata – et lastel oleks võimalus osaleda oma lemmiktrennides, et oleks olemas kõik vajalik õppetööks ja et lapsed saaksid ka erialaspetsialistide toetust, mis aitab neil keskenduda enda tulevikule.


Täidan detailsema kontaktinfo

Soovime Sind kursis hoida meie tegemistega