Keila ja Juuru Lasteküla tänab Vudila Mängumaa OÜ-d, kes võimaldas peredel külastada seda vahvat mängumaad täiesti tasuta – suurimad tänud teile selle avastamis- ja lustimistrõõmu eest, mida pered tunda said!

Keila pered tänavad AS-i Balbiino ja Lääne-Harju politseid, kes kinkisid lastele lõvi Leo jäätiseid: „Jäätiseauto muusika mängis ja politseiautol vilkurid töötasid – see oli võimas ja äge emotsioon, mis valdas nii suuri kui väikeseid. Rääkimata sellest, et jäätised maitsesid ülihästi!“

Keila Lasteküla soovib kogu südamest tänada Natalja Gluškovat, kes on meie lastele juba mitmel korral maitsvaid kingitusi teinud (puuvilju, jäätiseid, kohukesi). Juulikuus saatis Natalja igale perele suure arbuusi – suur-suur tänu!

Augustikuus tõi OÜ Harmet Keila Lastekülale 50 ruutmeetrit korralikku PVC põrandakatet – väga suured tänud!

Keila Lasteküla pered on südamest tänulikud, et Kapitel OÜ ja Swedpanga  meeskonnad käisid Keila Lastekülas vabatahtlikena abiks, uuendasid peremajade akende tuulutusavadel võrke, vahetasid äärekive, värvisid väravamaja ning terrasse ja tegid paljusid muid töid, mida vaja. Me täname teid väga, et tulite, olite ning et meie koostöö tulemusena sai meie küla värskem, uuem ja värvirikkam!

23.augustil toimus Keila Lastekülas juba traditsiooniks saanud, väga populaarne ja suure osalejatearvuga jalgpalli CUP. Aitäh Swissotelile, kes kinkis jalgpallimatshil osalejatele suure ja väga maitsva tordi! Täname Kristo Värvat, kes oli vabatahtlikuna jalgpallivõistlusel kohtunikuna abiks ja suured tänud Tatjana Puskarjovale, tänu kellele said lapsed hüpata kahel suurel ja vägeval batuudil!

Aitäh Aitan Lapsi Fondile, kes kinkis meie lastele võimaluse minna vaatama Nukuteatri suveetendust „Gulliveri reisid“ ja Estonia teatri lavastust „Buratino“.

Me täname väga Eva-Andra Tamme, kes annetas  meie lasteküla lastele suure hulga jalanõusid nii poistele kui tüdrukutele.

Aitäh Swissotel ja Eliko Yeganeh, tänu kellele sai SOS Lasteküla kaunid ja praktilised kohvitassid! Swissotel hoolitses ka selle eest, et Juuru Lasteküla sünnipäevalaual oleks maitsev ja vaimustav tort – kogu lasteküla tänab väga hõrgu maitseelamuse eest!

Suured-suured tänud Prangli saarel asuvale Mardi puhketalule, MTÜ-le Prangli saare talurahvamuuseumi selts, Eesti Saarte Turismi OÜ ja Viimsi Vallavalitsus, kes kõik aitasid korraldada, läbi viia ja finantseerida Juuru Lasteküla perede imetoredat päeva Prangli saarel!

Park Inn by Radissoni meeskond tegi suure üllatuse kõikidele lasteküla kooliealistele lastele, kinkides neile koolitarbeid – me täname kogu teie meeskonda, kes olid idee autoriteks ning läbiviijateks!

Põltsamaa Lasteküla tänab Põltsamaa Kohvikutepäeval osalenud kohvik Õng tiimi, kes annetas kogu kohvikutepäeval saadud tulu SOS Lastekülale – suur tänu, et meie peredele mõtlete! Südamlikud tänusõnad Stig Rästale ja segatantsurühmale „Lustivere lustilised“, kes vabatahtlikuna esinesid meie SOS Lasteküla perekohviku õuel.

Aitäh Omniva Jõgeva kontori töötajatele, tänu kellele sai Põltsamaa lasteküla pere vahva batuudi.

Me täname väga OÜ-d Heartwood  ja Maido Karilaidu, tänu kellele said meie pered enda kasutusse väga lahedad ja praktilised tööpingid – aitäh!

Suured tänud Jungent Estonia OÜ ja Maiu Väli, et mõtlete meie lasteküla kõige väiksemate liikmete peale ja annetasite meile Helen Harperi mähkmeid!

Südamlikud tänusõnad teile, kes te vaatamata palavale suvele ei unustanud üllatamast ning väikeste ja suurte heategudega meie peresid rõõmustamast!