otsing

tule tööle

Finantsjuht

SOS ema Tiina: "Oluline on see, et kodu on koht, kus laps ei saa ainult süüa ja magada, vaid teda mõistetakse, temast hoolitakse ja antakse kindlustunnet, et ta on armastatud sellisena, nagu ta on."

otsing

tule tööle

Seisab hea selle eest, et suudaksime meie juurde elama asunud lapsed ka suureks kasvatada ning meil oleks selle jaoks olemas kõik vajalikud finantsressursid. Uut peretugevdusprogrammi avades peab ta olema kindel, et suudame riskiperesid toetada pikema aja jooksul ning et vajalik abi on perele kättesaadav nii kaua, kuni pere saab iseseisvalt hakkama. Lastekülas kasvavate laste kasvamisse panustab rahaliselt ka riik, keerulisse olukorda sattunud perede eest hoolitsevad vaid suure südamega annetajad.

Finantsjuhi kõige olulisem ülesanne on jälgida ja analüüsida SOS Lasteküla maksevalmidust – kas eelarve püsib tasakaalus, projektide rahastus toimub õigeaegselt ja korrektselt ning kas kinnitatud jooksvate kulude ja investeeringute katmiseks on piisavalt rahalisi vahendeid. Vajadusel informeerib ta tegevdirektorit võimalikest maksevõimekuse probleemidest, pakkudes välja sobivad lahendused olukorra lahendamiseks.