otsing

tule tööle

Eraisiku annetamine

Väikesed südamed on usaldanud end meie hoolde ning seda usaldust ei tohi mitte iialgi petta.   

otsing

tule tööle

Miks ja kuidas annetada?

Sandra Reile: ” Püsiannetajana tean, et annan väikese, kuid stabiilse rahalise abi igakuiselt lastele, kes seda vajavad. Mulle meeldib mõelda, et selle raha abil saan ma tasuda osaliselt kas või ühe lapse trenni või muu huvitegevuse eest. Olen selle nimel iga kell valmis loobuma paarist kohvikust ostetud kohvist."

Kuna lapsed elavad meie juures väga pikka aega, keskmiselt 15 aastat, oleme eriti tänulikud püsiannetajatele. Mida suurem püsiannetajate tugi meil on, seda rohkem lapsi saab SOS peredes elada. Püsiannetus kingib meile teadmise, et ka järgmine kuu on meil võimalik katta kõik laste kasvatamisega seotud kulud.  Samuti annavad püsiannetajad olulise panuse, et laps saaks tegeleda mõne hobiga, tähistada sünnipäevi, osaleda klassiekskursioonidel ning käia mõnel korral aastas SOS perega väikesel väljasõidul.


Väga oodatud on ka ühekordsed annetused, mida saavad SOS pered kasutada, et katta mõni oluline või ootamatu kulutus. Ühekordsed annetused aitavad finantseerida ka laste ja noorte edasijõudmist mõnes neile huvipakkuvas valdkonnas. Näiteks soetada spordiga tegelevale lapsele varustust või osta teadushuvilisele lapsele erialast kirjandust. Ühekordsed annetused võimaldavad SOS perevanematel oma lastele pakkuda midagi tavapärasest erinevamat. See motiveerib last, aitab taas maailma usaldada ning hakata uskuma sellesse, et tema unistused võivad ühel päeval teoks saada.

Vaata Konstantin Vassiljevi emotsioone pärast SOS Lasteküla külastamist:

E-arve püsimakse leping

Oktoobrist maini kutsuvad SOS Lasteküla esindajad sind püsiannetajaks järgmistes kohtades:
Coop kauplused (sh Maksimarketid ja Konsumid), Grossi toidukaubad, Tartu Kesklinna Keskus, Tartu Kaubamaja, Kagu Keskus, Astri Keskus, Fama Keskus, Port Artur, Rappeli Keskus ja Pirita Keskus.

Swedbank kliendid saavad sõlmida e-arve püsimakse lepingu kaubanduskeskustes kohapeal. Peale lepingu sõlmimist hakkab igakuine püsiannetus toimima automaatselt. SEB lepingu puhul tuleb lisaks lepingule esitada ka koopia või pilt isikut tõendavast dokumendist.

SEB, LHV, Coop Pank ja Luminor klientidel palume peale püsiannetuslepingu sõlmimist toimida järgmiselt:

  • Iga kuu 1. kuupäeval  saabub Sinu internetipanka e-arve.

  • Logi sisse internetipanka ning menüüs “e-arved” ava saabunud e-arve.

  • Sõlmi e-arve põhjal püsimakse leping ja edaspidi toimub annetus automaatselt.

  • Kui Sa e-arve püsimakset ei soovi teha, palume Sul e-arve igakuiselt ise tasuda.

Lepingu lõpetamiseks või andmete muutmiseks võta ühendust SOS Lastekülaga: toetus@sos-lastekyla.ee

E-arvete panka saamist ilma SOS Lasteküla teavitamata peatada ei saa.


Püsiannetuse vormistamisest 

Luminor pank


1. Sisene oma internetipanka

2. Vali menüüst Maksed, sealt Püsimakse ja sealt Püsimakse lisamine

3. Sisesta püsikorraldusele järgnev info:

Saaja nimi: SOS Lasteküla Eesti Ühing

Saaja konto/IBAN: EE651700017003587225

Selgitus: Teie nimi ja isikukood

4. Vali sobiv makse sagedus, summa, esimese ning soovi korral viimase makse teostamise kuupäevVaata Markko lugu, kuidas SOS Lasteküla tema eluteed on kujundanud:

Anneta ühekordselt või sõlmi püsiannetus mTaskuga

mTasku pakub sulle mugavat võimalust teha annetusi vaid paari klikiga ning internetipanka sisenemata või sularaha omamata.

Ühekordseks annetamiseks lisa oma mTaskusse SOS Lasteküla Eesti Ühingu kaart, ava annetuskaardi all „Info“ ja vajuta nuppu „Anneta“ või ava äpis QR-skanner ja suuna telefoni kaamera mTasku QR-märgisele. Seejärel vali sobiv maksekaart ja annetatav summa ning kinnita annetus, vajutades nupule „Maksa“.

Püsiannetuse lepingu sõlmimiseks vali annetuse liigiks Püsiannetus, määra sobiv summa, kehtivusperiood ja sagedus ning vajuta nuppu „Salvesta püsiannetus“.

 

Laadi mTasku oma telefoni:
Appstore (iOS)
Google Play (Android)

Ava mTasku ja skaneeri QR-kood:
“Ma armastan aidata” annetuskeskkond on suurim vabaühendusi koondav lehekülg Eestis, kus saad annetuse teha SOS Lasteküla Eesti Ühingule. Keskkonnas on annetamine jõukohane kõigile ning annetuse viise on mitmeid - ühekordne toetus, püsiannetus, annetusalgatus või oma enda aja annetamine. Kaasatud on kõik suuremad Eestis tegutsevad pangad. Seega, vali SOS Lasteküla Eesti Ühing, vajuta anneta ning tee annetus mugavalt pangalingi abil oma pangakontolt.

Laeb, üks hetk...

Veel võimalusi annetamiseks

Vahvad ideed

Soovid aidata ja otsid vahvaid ideid? Vaata erinevaid võimalusi, kuidas aidata SOS Lasteküla lapsi

Loe lähemalt

Kingi kaart

Oleme loonud keskkonna, kus on lihtne saata ilus kaart ja samal ajal teha head.

Annetan.ee lehele

E-pood

Lapsed on hoole ja armastusega joonistanud toredaid kaarte. Osta tähendusega kaart ja tee head.

SOS lasteküla E-poodi