otsing

tule tööle

Hakka püsiannetajaks ja aita meil aidata

Iga laps kuulub perekonda. Kasvades üles armastuse, austuse ja turvatunde õhkkonnas.

otsing

tule tööle

Miks annetada?

Annetajad on SOS Lastekülale väga vajalikud mitmel põhjusel:

  1. Annetus annab lasteküla peredele kindlustunde, et laste kasvatamisega seotud kulud on võimalik katta kuni lapse täisealiseks saamiseni. Keskmiselt elab laps lastekülas 15 aastat.

  2. Annetused aitavad finantseerida laste ja noorte edasijõudmist mõnes neile huvipakkuvas valdkonnas. Näiteks soetada spordiga tegelevale lapsele varustust, osta teadushuvilisele lapsele erialast kirjandust.

  3. Annetused aitavad kasutada peredel erialaspetsialistide abi ning tagada selle, et laps jõuaks kiiresti ning õigel ajal terapeudi, psühholoogi, psühhiaatri jm spetsialisti juurde.

  4. Annetused aitavad pakkuda tuge keerulises olukorras peredele, kus lapsed on emast-isast eraldamise ohus ja elavad kodu kaotamise hirmus. Peretugevdusprogramm töötab täna neljas linnas ja seitsmes vallas.

Püsiannetus

Püsiannetuse vormistamiseks mine meie annetuste alamlehele  ning vali annetatav summa. Sisesta ka oma andmed, sh isikukood, et saaksid tulumaksutagastuse. Kui sul on kindel soov, millist SOS Lasteküla tegevust oma annetusega toetada soovid, vali seegi.

Swedbank, SEB, LHV ja Coop panga kliendid suunatakse läbi Montonio makselahenduse internetipanka, kus saab eeltäidetud vormi kaudu püsimakse vormistada. 


Kui su kodupangaks on Luminor, toimi palun järgmiselt:


1. Sisene oma internetipanka.

2. Vali menüüst Maksed > Püsimakse > Püsimakse lisamine.

3. Sisesta püsikorraldusele järgnev info:

Saaja nimi: SOS Lasteküla Eesti Ühing

Saaja konto/IBAN: EE651700017003587225

Selgitus: Sinu nimi ja isikukood

4. Vali sobiv makse sagedus, summa ning esimese (soovi korral ka viimase) makse teostamise kuupäev


Püsimakse lõptamine või andmete muutmine:

  • Läbi kodulehe sõlmitud püsimakset ei ole võimalik SOS Lastekülal lõpetada.

  • Püsimakse lõpetamiseks tuleb siseneda oma internetipanka ning valida menüüst Maksed > Püsimakse > Püsimakse lõpetamine. 

  • Toetussumma või maksetähtpäeva muutmiseks tuleb olemasolev püsimakse lõpetada ning sõlmida uus. 

E-arve püsimakse lepingu muutmine või lõpetamine

Juhul, kui sul on varasemalt sõlmitud e-arve püsimakse leping ning soovid seda lõpetada või andmeid muuta, toimi järgmiselt:

  • E-arvete panka saatmist ilma SOS Lasteküla teavitamata peatada ei saa.

  • Lepingu lõpetamiseks või andmete muutmiseks võta palun meiega ühendust: toetus@sos-lastekyla.ee

  • Loobu e-arvest ning tee püsiannetus siin.

Ühekordne annetus

Annetuse tegemiseks mine meie annetuste alamlehele  ning vali annetatav summa. Sisesta ka oma andmed, sh isikukood, et saaksid tulumaksutagastuse. Kui sul on kindel soov, millist SOS Lasteküla tegevust oma annetusega toetada soovid, vali seegi. Seejärel suunatakse sind läbi Montonio makselahenduse internetipanka, kus saab eeltäidetud vormi kaudu annetuse lõpuni vormistada.


Annetuskeskkonnad

1. „Ma armastan aidata"


Sotsiaalvaldkond on Swedbank Grupi jätkusuutlikkuse strateegia oluliseks suunaks.  “Ma armastan aidata” annetuskeskkond on suurim vabaühendusi koondav lehekülg Eestis, kus saab annetuse teha SOS Lasteküla Eesti Ühingule. Keskkonnas on annetamine jõukohane kõigile ning annetuse viise on mitmeid. Kaasatud on kõik suuremad Eestis tegutsevad pangad. Vali SOS Lasteküla Eesti Ühing, vajuta anneta ning tee annetus mugavalt pangalingi abil oma pangakontolt.


2. LHV hea tegu

LHV on loonud oma deebetkaartide omanikele võimaluse teha head iga kaardimaksega.
Annetamine on vabatahtlik ja mõeldud kõikidele eraisikutele. Iga annetus loeb – iga väike summa aitab saavutada suurt eesmärki. Aktiveeri oma LHV deebetkaardil püsiannetus ja tee head. Annetajana saad oma annetuselt tulumaksu tagasi.

3. mTasku

mTasku pakub mugavat võimalust teha annetusi vaid paari klikiga ning seda internetipanka sisenemata ja sularaha omamata.


Püsiannetuse lepingu sõlmimiseks vali annetuse liigiks Püsiannetus, määra sobiv summa, kehtivusperiood ja sagedus ning vajuta nuppu „Salvesta püsiannetus.


Laadi mTasku oma telefoni:                                                      

Ühekordseks annetamiseks lisa oma mTaskusse SOS Lasteküla Eesti Ühingu kaart, ava annetuskaardi all „Info“ ja vajuta nuppu „Anneta“ või ava äpis QR-skanner ja suuna telefoni kaamera mTasku QR-märgisele. Seejärel vali sobiv maksekaart ja annetatav summa ning kinnita annetus, vajutades nupule „Maksa“.

Ava mTasku ja skaneeri QR-kood: 

4. SOS Lasteküla annetustelefon (Telia, Tele2 ja Elisa)

Helistades meie annetustelefonidele saad lihtsalt teha ühekordse annetuse. Väga oluline on, et kuulaksid kõne lõpuni, sest vastasel juhul annetus meieni ei jõua.

900 6670 – €5
900 6680 – €10
900 6690 – €25

Veel võimalusi annetamiseks

Vahvad ideed

Soovid aidata ja otsid vahvaid ideid? Vaata erinevaid võimalusi, kuidas aidata SOS Lasteküla lapsi

Loe lähemalt

Kingi kaart

Oleme loonud keskkonna, kus on lihtne saata ilus kaart ja samal ajal teha head.

Annetan.ee lehele

E-pood

Lapsed on hoole ja armastusega joonistanud toredaid kaarte. Osta tähendusega kaart ja tee head.

SOS lasteküla E-poodi