otsing

tule tööle

Ettevõtte annetus

SOS ema Tiina: "Muidugi peab olema südames kindel soov, palju kannatlikkust, aga uskuge, see rõõm ja rahulolu, et oled aidanud lapsel või lastel üle saada hirmust hüljatuse ning hoolimatuse ees, on väga suur tasu."

otsing

tule tööle

Lapsed vajavad tugevamate abi

Iga laps on eriline. Iga laps vajab armastust ja tähelepanu ehk ainult talle pühendatud kvaliteetaega. Meie juurde jõudnud lapsed on elanud armastuse defitsiidis ning vajavad hoolimist kordi rohkem, kui tavalises peres kasvavad lapsed. Iga naeratav pilk, toetav sõna ja koosveedetud hetk aitavad lapsel taas maailma usaldada, julgeda oma tundeid välja näidata, kartmata kohata halvakspanu ja hakata uskuma sellesse, et tema unistused võivad ühel päeval teoks saada.


Saame aidata täpselt nii palju lapsi, kui palju on meil inimesi, kes lapsed oma südamesse ja koju kasvama võtavad ning kui palju on meil toetajaid, kes on meie kõrval kogu lapse suureks kasvamise aja.


Ettevõtjana kindlasti mõistad, et olulisim ja suurim ressurss ühe eduka organisatsiooni jaoks on inimesed. Inimesed, kes teevad oma tööd südamega ja hästi, on üliolulised iga ettevõtte jaoks. Meie puhul aga lisandub siia nimekirja veel üks kriteerium, mida enamik organisatsioone oma töötajatelt paluda ei saa ega söanda - meie otsime oma inimesteks neid, kes võtaksid enda kanda ülisuure vastutuse ning oleksid valmis lasteküla heaks panustama vähemalt ühe põlvkonna laste täisealiseks saamiseni. Väikeste laste puhul, kes meie juurde elama tulevad, võib see perevanematele tähendada kuni 15 aastat südamega SOS Lastekülas töötamist.


Selliste erakordsete inimeste leidmine, motiveerimine, hoidmine ja koolitamine on kui imepeenikesel köiel käimine, kus vahel tuleb tasakaalu säilitamiseks trikke teha ning iga päev end taas ületada - olles homme targem kui täna ning tehes asju hoopis teistmoodi kui eile.


Oleme tänulikud igasuguse toetuse eest – nii igakuise annetuse kui ühekordse abi eest, nii peredele vajalike esemete kui neile korraldatud ekskursioonide ja ürituste eest. Kui Sinu ettevõte tegeleb valdkonnaga, kus on mingeid vahendeid võimalik jagada (toiduaineid, spordivarustust jms), oleme väga tänulikud. Ei ole oluline, kui suur või väike on toetus, millega saad meie lapsi aidata. Meie toetajate hulgas on ettevõtteid, kes toetavad meid 10 euroga kuus ning neid, kes teevad kord aastas tuhandetesse eurodesse ulatuvaid annetusi. Meie jaoks on oluline see, et Sa tahad meie laste jaoks olemas olla.


Ettevõtjana saad  Sa aidata tagada, et lastel oleks olemas kõik igapäevaeluks vajalik - armastavad perevanemad ning soojad ja korras kodud. Ettevõtte jaoks on annetus tulumaksusoodustusega, mis moodustab kuni 10% eelmise majandusaasta kasumist või 3% jooksva kalendriaasta sotsiaalmaksuga maksustatavast palgafondist.


Kuna abivajavate perede hulk üle Eesti kasvab, oled meie toetajateringi oodatud aastaringselt.

Võta ühendust ja uuri täpsemalt: toetus@sos-lastekyla.ee.

Annetuste kogumise hea tava

Laeb, üks hetk...

Toetajad