Keila ja Juuru SOS Lasteküla ning Keila Noortekodu tänavad Fazer Food OÜ-d, kes annetas peredele maitsvaid pihve. Aitäh!

Suur tänu Mailis Ternole, kes kinkis Keila Lastekülale kaks kasutatud jalgratast ning komplekti kasutatud lastemööblit. Suured tänud!

Tsirkusestuudio Folie annetas Keila ja Juuru Lasteküla peredele tasuta pääsmed KUMU auditooriumis toimunud etendusele “Siis, kui sa magad!” Suur tänu imelise elamuse eest, mis peredele osaks sai!

Kehra Paberivabrik annetas lasteküla peredele tualettpaberit. Suured tänud!

Keila Noortekodu noored tänavad Kristin Viljamaad, Eesti Draamateatrit ning projekti “Aitan lapsi”, mille raames oli võimalus külastada Eesti Draamateatri etendust “Lift”.

Aitäh Põltsamaa noorte- ja elukestva õppe keskusele, kes annetas meie perele kasutatud mänguautode raja. Kõige väiksemate pereliikmete silmad läksid seda kingitust nähes kohe eriliselt särama!

Viljandi Linnavalitsus kinkis meie peredele Viljandi ümberjärvejooksu pääsmed. Aitäh peredele sportliku ajaveetmivõimaluse loomise eest, pered olid sellest vahvast sportlikust päevast väga vaimustuses.

Suured tänud meie vahvatele tudengitele, kes oktoobrist kuni mai kuuni olid abiks püsiannetajate leidmisel. Hooaeg võeti kokku Megazone keskuses ja neljale tublimale tudengile oli preemiaks Piletilevi kinkekaardid ning raamat „Meie kõigi lapsed“. Aitäh Piletilevile!

Suur tänu Euronicsile väga vajaliku tolmuimeja eest, me väga täname!

Elulill OÜ ja Egle Eller hoolitsesid selle eest, et olulised vitamiinivarud saaksid kevadel kenasti täiendust ning kinkisid meie peredele Yomi maitsvaid vitamiine, aitäh!

Suured tänud Heivika Aasamets-Ainlale, kes annetas meie peretugevdusprogrammis osalevatele peredele väga vajalikke poiste riideid!

Aitäh Helerin Heinsalule, kes kinkis SOS Lasteküla muusikahuvilistele lastele kitarri!

SOS Lasteküla Tallinna kontor tänab südamest Lilia Kolosovat, kes aitab meil tõlkida tekste vene keelde, me oleme väga tänulikud!

Narva-Jõesuu Lasteküla tänab südamest tantsukooli Shate annetatud batuudi eest!

SOS Lasteküla väikesed ja suured on südamest tänulikud kõikidele nendele inimestele, kes nende peale mõtlevad ning nende elu kas lihtsamaks, lõbusamaks või säästlikumaks muudavad! See on väga tähtis teadmine, et meie selja taga on alati inimesed, kellele me võime loota. Aitäh teile!