Narva-Jõesuu lasteküla tänab kogu südamest Tallinna Tehnikakõrgkooli, tänu kellele said meie lasteküla lapsed osaleda väga põneval ja harival üritusel „100 sammu inseneerias“.

Kohtla-Järve lasteküla tänab OÜ-d Rosenrot, kes kinkis lastele piletid etendusele. Aitäh!

Narva-Jõesuu puuetega laste peremaja poolt suured tänud MTÜ-le Hingesoojus, kes koos DJ Red ja DJ Dieseliga hoolitsesid selle eest, et puuetega laste peremaja saaks endale reisivoodi.

Keila Lasteküla pered tänavad Türgi saatkonda, kes kinkis ühele perele reisi Türki. Reis toimub sügisel, kuid juba praegu tekitab see peres tohutut elevust ning õhinat – seni on seda kaunist ja mitmepalgelist maad nähtud vaid raamatukaante vahelt või vaadatud televiisori vahendusel.

Aitäh Itaalia õhuväelastele Ämarist, kes kogusid raha ning kinkisid Keila lastekülale neli jalgratast –me oleme väga tänulikud!

Südamlikud tänusõnad Hansabuss AS-le, kes koostöös Eesti Kunstimuuseumi ja Eesti Ajaloomuuseumiga kinkisid meie peredele kaks imetoredat päeva – sõidu vahva ja ägeda kahekordse punase bussiga ja tasuta KUMU, Maarjamäe lossi ja Filmimuuseumi külastuse. Kummalgi päeval osales 19 last ja 6 täiskasvanut (kokku 50 inimest). Suur aitäh teile, sest emotsioonid ja mälestused neist kahest päevast on unustamatud!

Aitäh teile, et kannate meid alati mõtetes ning tõestate tegudega, et meie lastekülades elavad ja kasvavad lapsed on meie kõigi lapsed – tänu teile saame neile tagada toredate  emotsioonide rohke lapsepõlve turvalises ja armastavas kodus!