Search

Our people

Contact

The children we look after have lived without love and they need more care than kids living in normal families. Thanks to your support we are able to look after more than 600 children in Estonia.

Search

Our people

SOS Lasteküla Eesti Ühing


Reg. nr. 80088606
Jalgpalli tänav 21, Tallinn, 11312 (A. Le Coq Arena building)
office@sos-lastekyla.ee
Tel +372 6566 958

Information about donation: toetus@sos-lastekyla.ee
Invoices please send to: arved@sos-lastekyla.ee

Income Tax Exemption on Donations, made to the Estonian SOS Children’s Village Association:


Swedbank: EE062200221001178590
SEB: EE231010220040109016
Luminor: EE651700017003587225
LHV: EE977700771001360298
SOS Lasteküla Eesti Ühing
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Our location

Margus Oro

Tegevdirektor/Juhatuse liige
margus.oro@sos-lastekyla.ee

Kadri Kuusik

Büroo sekretär
office@sos-lastekyla.ee
Tel +372 6566 958

Kristi Siibak

Finantsjuht
kristi.siibak@sos-lastekyla.ee
Tel +372 6566 901

Elmet Puhm

Teenuste arendus- ja kvaliteediosakonna juhataja
elmet.puhm@sos-lastekyla.ee
Tel +372 6566 497
Mob +372 5814 7797

Signe Toom

Personalijuht
signe.toom@sos-lastekyla.ee 
Tel + 372 6566 478
Mob +372 5052 346


Katri Laiv

Fundraising and Communications Manager 
katri.laiv@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5289 725

Annika Remmel

Kommunikatsioonispetsialist (meedia)
annika.remmel@sos-lastekyla.ee

Tel +372 6566 959
Mob +372 5126 828

Roberta Lupp

Heategevustöö koordinaator
roberta.lupp@sos-lastekyla.ee 
Mob +372 5331 0510

Julia Kovalenko

Laste õiguste nõunik
julia.kovalenko@sos-lastekyla.ee
Tel +372 6566 497
Mob +372 5551 1896

Pille Teder

Perepõhise hoolduse nõunik
pille.teder@sos-lastekyla.ee
Tel + 372 6566 497
Mob +372 5309 4020

If you would like to read more about our people, please follow the LINK


Program of SOS Children's Village in Estonia:

Harjumaa SOS Lasteküla programm

Karin Kool

Noortetöö juht
Tallinna ja Keila Noortekodu
karin.kool@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5667 0521

Erik Mäekivi

Sotsiaaltöötaja
Keila SOS pered
erik.maekivi@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5883 6343

Kristi Liiv

Sotsiaaltöötaja
Keila SOS pered
kristi.tarikliiv@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5551 3718

Sander Jõgi

Sotsiaaltöötaja
Keila SOS pered
sander.jogi@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5837 8028

Jaan Karelsohn

Sotsiaaltöötaja
Keila SOS pered
jaan.karelsohn@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5551 6471

Aire Toms

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Keilas
aire.toms@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5347 7602

Jane Järv

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Lääne-Harjus
jane.jarv@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5197 9955

Merike Seppam

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Harkus
merike.seppam@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5387 7320 


Lõuna-Eesti SOS Lasteküla Programm

Karin Tõnts


Programmijuht
karin.tonts@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5664 3777

Merle Tänav

Juhiabi/Sotsiaaltöötaja
merle.tanav@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5257 520

Maire Püss

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Põltsamaal
maire.puss@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5228 025

Moonika Pukk

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Viljandimaal
moonika.pukk@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5562 6980


Virumaa SOS Lasteküla Programm

Kadri-Ann Mänd

Programmijuht
kadri-ann.mand@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5074 891

Iren Sidorov

Sotsiaaltöötaja
SOS pered Kohtla-Järvel
iren.sidorov@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5866 4199

Katrin Polškova

Sotsiaaltöötaja
SOS pered Narva-Jõesuus
katrin.polshkova@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5160 582

Irina Kisseljova

Sotsiaaltöötaja
SOS pered Narva-Jõesuus
irina.kisseljova@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5919 2976

Svetlana Jakson

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Narvas
svetlana.jakson@sos-lastekyla.ee
Mob +372  5866 9082

Maarika Allika

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Kohtla-Järvel
maarika.allika@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5385 3360

Jüri Loktev

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Sillamäel
juri.loktev@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5248 502

Jelena Sergejeva

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Narvas
jelena.sergejeva@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5865 0783

Larissa Perosti

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Narvas
larissa.perosti@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5866 9127

Zanna Korunos

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Narvas
zhanna.korunos@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5918 9088


Raplamaa SOS Lasteküla Programm

Brita Kiik

Programmijuht
brita.kiik@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5691 8808

Mari-Ann Auväärt

Sotsiaaltöötaja
MariAnn.Auvaart@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5628 1090