Peter Elam Håkansson ja Margus Oro

East Capital on alates 2007. aastast Keila lasteküla ühe pere ristivanem ning selle aja jooksul lastega väga palju vahvaid asju koos ette võtnud.

SOS ema Erika: “Meie pere lastel on kõige suuremad mälestused reisidest Rootsi koos East Capitaliga. Reisil on olnud meie aeg, kus me ei tegele rutiinsete asjadega. Saame nautida ja õppida elu, näha ja tundma õppida elu erinevates situatsioonides.”

Tänaseks päevaks on pere selles koosseisus lõpetanud ning lastekülla kolinud uued lapsed ja emad. Sel nädalal tähistas aga East Capital oma 20. tegutsemisaastat ning toredale peole oli kutsutud ka SOS Lasteküla. Peter Elam Håkansson (East Capitali Chairman and Chief Investment Officer) tänas SOS Lasteküla võimaluse eest heategevusse oma panus anda ning soovis perele palju kordaminekuid ning edu.

On tähelepanuväärne, et igal aastal külastas East Capitali rahvusvaheline töötajate grupp Keilas elavat ristiperet ning sellest sai üks oodatumaid suvesündmusi kogu pere jaoks. Toredaid mälestusi ja lahedaid ettevõtmisi meenutatakse nii töötajate kui pere poolt siiani suure heldimusega.

Südamlikud tänud kogu East Capitali kollektiivile meie pikaaegse toetamise ning usalduse eest! Me täname teid väga!