Sel pühapäeval, 14. mail algusega kell 15.00 toimub Solaris keskuses suur emadepäevapidu. Tule koos perega ning kingi oma emale üks vahva päev! Päeva juhib Ott Lepland, SOS emasid tänavad ja tunnustavad SOS Lasteküla patroon Kristi Kallas ja SOS Lasteküla hea tahte saadik Heinz Valk.

SOS Lasteküla väikeste ja suurte lugusid jagab raamatu “Meie kõigi lapsed” üks autoritest, toimetaja Inge Pitsner kirjastusest “Pilgrim”. Kohal on SOS emad, kel selja taga aastatepikkune kogemus emaks olemisest lastele, kel oma bioloogiliste vanemate armastust pole jagunud.

Muusikalist meelelahutust pakub imelise häälega Airen, kes laiemale avalikkusele tuttav saatest “Väikesed hiiglased” ning kes oma suurepärase lauluhäälega lummas televaatajaid Daniel Levi tiimis.

Emasid tuleb tervitama ka noorte vokaalansambel Sosin, kes esitab lugusid kitarril.

Gurmeekohvik Gustav ning kohvik Komeet tordimeistrid on spetsiaalselt emadepäevaks valmistanud imemaitsvad ning kaunid emadepäevatordid kõigile kohaletulnud emadele.

Ürituse orienteeruv lõpuaeg kell 17.00.

Olete väga oodatud!

 

Keskus Solaris tähistab 21. maini kõikidele emadele pühendatud kuud ning kogu pidukuu keskmes on SOS Lasteküla emad. Eesmärk on kiita, tunnustada ja tänada kõiki Eesti emasid, kelle igapäevane pühendumine ning hellus ja armastus kujundavad meie järeltulevaid põlvkondi.

 

 

 

Kui soovid toetada SOS lastekülade lapsi, tule tee püsiannetus SIIN. Selgitusse lisa oma kontaktid, et saaksime Sind laste tegevusega kursis hoida.

Foto: Terje Atonen

SOS emad: Maire, Larissa ja Anni