Aitäh Sulle, et kaalud võimalust toetada meie perede lapsi. Meie emad-isad suudavad suure armastuse ja soojusega ravida laste hingehaavu ning taastada ajapikku nende usalduse maailma vastu. Nad suudavad kallistuste, tohutu hoolimise ja lõputu tähelepanu abiga panna lapse silmad taas särana, suu naeratama ja hinge helisema. Kuigi see nõuab tohutut järjepidevust, meeletut tahtejõudu ning väga palju AEGA, teevad meie emad ja isad ning abilised seda tööd iga päev, iga kuu, iga aasta.

Kõige suurem erinevus võrreldes tavaperes kasvava lapsega on lasteküla perede jaoks tugispetsialistide ning teraapiate osakaal, millele kulub suur osa pere eelarvest. Lapsed, kes meie juurde jõuavad, ei tule õnnelikest peredest. Vastupidi – enamikule neist on osaks saanud väga negatiivsed kogemused. Meie 22-aastane kogemus aga näitab, et pikkade aastate jooksul järjekindlalt teraapiatele ning erispetsialistidele kulutatud aeg tasub end kuhjaga ära.

Üks laps viibib meie emade hoole all keskmiselt 15 aastat. Teame, et tema stabiilse elukeskkonna jaoks on vajalik umbes 10 püsiannetaja igakuine rahaline panus. Summaks võib olla 1 euro või rohkem, kõige olulisem on, et toetus oleks püsiv ja stabiilne.

Oleme südamest tänulikud, et mõtled meie peale ja soovid anda oma panuse, et muuta laste elu õnnelikumaks – iga naeratav pilk, toetav sõna ja koosveedetud hetk aitavad lapsel taas maailma usaldada, julgeda oma tundeid välja näidata, kartmata kohata halvakspanu ja hakata uskuma sellesse, et ka  tema unistused võvad ühel päeval teoks saada!

Kui soovid toetada vanemliku hooleta lapsi stabiilselt, tee püsiannetus SIIN.

Kui soovid toetada lapsi ühekordselt, tee annetus SIIN.

Me täname Sind väga.