SOS Lasteküla pered tänavad kõiki inimesi ja organisatsioone, kes 2018. aastal on meie peale mõtelnud, meid märganud ning heade tegude ja rahaliste vahenditega aidanud, aitäh teile!

Põltsamaa SOS Lasteküla pered tänavad kogu südamest:

Uno Targama (fantastiline jõuluvana kõikidele meie peredele), RMK (imeilusad jõulukuused), Head Metsamehed (meeleolukas kinokülastus “Eia jõulud Tondikakul“), Aitan Lapsi fond (mõtlemapanevad ja toredad etendused peredele), Oriflame (jõulukingid väikestele ja suurtele), Victoria Demidova sõpradega (jõulukingitused lastele ja noortele), Must Leegion MC (imemaitsvad kommid lastele ja noortele), Arnika ja Hansa Ilutulestikud (äge ilutulestik kõikidele peredele), Märt Laansalu (maitsev ja eestimaine talvekartul perele), Olde Hansa (toredad ja unikaalsed jõulukalendrid), Bayer (vajalikud toolid ja mööbel), Leibur (maitsvad leivad ja saiad kogu aasta jooksul), Felix (mõnusad mahlad kogu aasta jooksul), E-Piim (imemaitsev juust kogu aasta jooksul).

Kohtla-Järve ja Narva-Jõesuu pered tänavad kogu südamest:

Advance Avenue OÜ (jõuluürituse korraldamine Narva peretugevduseprogrammi peredele),  MyFiness AS (ürituse korraldamine Virumaa  SOS Lasteküla programmi  peredele),  Circle K (vahvad jalgpallid lastele), Sillamäe sadam (jõulupakid ja kalendrid Narva-Jõesuu SOS Lasteküla peredele), Arnika (vägev ilutulestik kõikidele peredele), Head Metsamehed (kinokülastuse “Eia jõulud Tondikakul” korraldamine Virumaa  SOS Lasteküla programmi lastele), Oriflame (kingitused peredele), RMK (imelised jõulukuused Narva-Jõesuu SOS Lasteküla peredele), Hingesoojus MTÜ (jõuluürituse korraldamine ja kingitused Narva-Jõesuu  SOS Lasteküla lastele), Olde Hansa (toredad ja unikaalsed jõulukalendrid), NG Invest (väga soojad tänusõnad meie sponsorile).

Keila SOS Lasteküla tänab kogu südamest:

Eesti Esimene Erakosmeetikakool (viis õpilast koos juhendajaga tegid meie lastele ja ka emadele imelise jumestuse ja kauni maniküüri), Natalja Gluškova kinkis taaskord meie lastele suure hulga puuvilju – ananasse, pirne ja õunu. Olde Hansa (huvitavad ja maitsva sisuga jõulukalendrid lastele), Aive Roots tõi meie lastele mitu paari enda kootud pehmeid ja värvilisi villaseid sokke, Metsamehed ja Marko Pohlak viisid meie pered (peaaegu kogu küla) kinno, vaadati filmi „Eia jõulud Tondikakul“, lapsed said ka popcorni ja joogi, proua Mette P. Uthus Norrast saatis kõigile peredele 20 euro eest Rahva Raamatu kinkekaarte, Circle K annetas meile 29 jalgpalli, Lahke toetaja Ivo tõi meie peredele suure hulga küpsiseid, šokolaade ja kartulikrõpse, Oriflame tegi kõigile lastele, emadele ja tädidele kingitused, Motomehed tõid juba enne jõule lastele nii palju kommipakke, et kõik said ja jäi veel tagavarakski, Fund Ehitus kinkis igale lapsele jõuludeks 15 eurot taskuraha.

Juuru SOS Lasteküla tänab kogu südamest:

Thaiana Massaazhisalong (lõõgastav massaaž meie emadele), Caroly Rohula (jõulupakid peredele), Arnika (vägev ilutulestik kõikidele peredele), Olde Hansa (toredad ja unikaalsed jõulukalendrid), Rapla Motoklubi Route 15 Mc (imemaitsvad kommid lastele), Oriflame (kingitused peredele).

Suurimad tänusõnad Postimehe ja Õhtulehe toimetustele, kes võimaldavad SOS Lasteküla kontoril juba kolmandat aastat tasuta nende ajalehti lugeda – me täname väga selle suure vastutulelikkuse ja lahkuse eest!

Suured tänud Tallinna Lauluväljakul jõululaada korraldanud meeskonnale, tänu kellele saime me müüa oma heategevuslikke  jõulukaarte ning tudengid said tutvustada püsiannetajaks olemise võimalusi.

Aitäh uhiuus ja äge kaubanduskeskus T1, kes alustas meiega koostööd ning võimaldab meie tudengitel keskuses annetusvõimalusi tutvustada.

Täname Rocca al Mare ja Ülemiste MyFitness spordiklubisid, kes kogusid vabatahtlike annetustena meie peredele jõulukingitusi!

Suur tänu väga kaunite ja eriliste mütside eest meie peredele Madebymomknittings!

Suurimad tänud kirjastusele Helios põneva ning kaasahaarava raamatu „Lood poistest, kes julgesid erineda“ kinkimise eest meie noortele!

Aitäh Office Day`le mitmekülgsete ja arendavate kunstitarvete annetamise eest meie lastele!

Meil on väga hea meel, et SOS Lastekülal on nii palju sõpru, kes näevad ja märkavad abivajajaid enda ümber ning ei jäta aitamist kellegi teise hooleks, vaid viivad oma head mõtted ka ellu! Aitäh, tänu teile saame me hakkama ka tulevikus!