Sandra Reile (26): ” Püsiannetajana ma tean, et annan väikese, kuid stabiilse rahalise abi igakuiselt lastele, kes seda vajavad. Mulle meeldib mõelda, et selle raha abil saan ma tasuda osaliselt kas või ühe lapse trenni või muu huvitegevuse eest. Olen selle nimel iga kell valmis loobuma paarist kohvikust ostetud kohvist kuus.

Eestis on väga palju abivajavaid lapsi, kelle käekäik sõltub heade inimeste ja ettevõtete hoolimisest. Püsiannetajana aitaksid Sa tagada, et lastel oleks olemas kõik esmane, mis igapäevaseks eluks vajalik, sh SOS ema, soojad ja korras kodud. Samuti on püsiannetajatel oluline panus, et laps saaks tegeleda mõne hobiga, käia koolis, tähistada sünnipäevi, osaleda klassiekskursioonidel, käia mõnel korral aastas perega väikesel väljasõidul nt muuseumis või loomaaias. Mida suurem püsiannetajate tugi meil on,  seda rohkem lapsi saame ka tulevikus aidata.

SOS ema: „Kui 1,5-aastane Triin meie perre tuli, hammustas ja lõi ta mind ja oma õdesid-vendi. Tal oli meeletu lähedusevajadus, aga ta ei osanud seda muul viisil välja näidata. Varem ei olnud lihtsalt  keegi talle hellust jaganud. Ajapikku on temast saanud meie pere suurim ja kõige hellem kallistaja.”

Palun vali püsiannetuseks sobiv pank, kus on eeltäidetud lahtrid. Vali sobiv summa ja lisa selgitusse e-mail.