Sandra Reile (26): ” Püsiannetajana ma tean, et annan väikese, kuid stabiilse rahalise abi igakuiselt lastele, kes seda vajavad. Mulle meeldib mõelda, et selle raha abil saan ma tasuda osaliselt kas või ühe lapse trenni või muu huvitegevuse eest. Olen selle nimel iga kell valmis loobuma paarist kohvikust ostetud kohvist kuus.

Eestis on väga palju abivajavaid lapsi, kelle käekäik sõltub heade inimeste ja ettevõtete hoolimisest. Püsiannetajana aitad Sa tagada, et lastel on olemas kõik igapäevaseks eluks vajalik, sh SOS ema, soojad ja korras kodud. Samuti annavad püsiannetajad olulise panuse, et laps saaks tegeleda mõne hobiga, tähistada sünnipäevi, osaleda klassiekskursioonidel ning käia mõnel korral aastas perega väikesel väljasõidul. Mida suurem püsiannetajate tugi meil on,  seda rohkem lapsi saame ka tulevikus aidata.

Iga laps on eriline. Iga laps vajab armastust ja tähelepanu ehk ainult talle pühendatud kvaliteetaega. Meie juurde jõudnud lapsed on pikki aastaid elanud armastuse defitsiidis ning vajavad hoolimist kordi rohkem kui tavalises peres kasvavad lapsed.

Iga naeratav pilk, toetav sõna ja koosveedetud hetk aitavad lapsel taas maailma usaldada, julgeda oma tundeid välja näidata, kartmata kohata halvakspanu ja hakata uskuma sellesse, et tema unistused võivad ühel päeval teoks saada.

Palun vali püsiannetuseks sobiv pank, kus on eeltäidetud lahtrid. Vali sobiv summa ja lisa selgitusse e-mail.