Kohtla-Järve ja Narva-Jõesuu pered tänavad Jõhvi Vallavalitsust tantsushow „Elu teispool reaalsust“ piletide eest – saime imelise kogemuse ja emotsionaalse elamuse!

Aitäh Narva-Jõesuu Õigeusu kirikule tortide ja lastele mõeldud vahujookide eest!

Kõik SOS Lasteküla pered tänavad Simple Sessioni korraldustiimi (MTÜ Elamussport), tänu kellele oli meie lastel ja noortel võimalik külastada ekstreemspordifestivali – igal aastal saab mõni meie noor sellest sündmusest nii palju innustust, et soovib samuti nende põnevate spordialadega tutvust teha.

Keila pered tänavad Tondiraba Jäähalli ning eriti nende vahvat  jääkeegli (curlingu) instruktorit, kes võttis vaevaks ning juhendas vabatahtlikult meie lapsi curlingumängul. Pered said väga põneva mängukogemuse ning kndlasti jätkame selle põneva spordialaga tegelemist ka tulevikus!

Suur tänu teatrile „Vanemuine“, kes võimaldas meie peredel külastada tasuta vahvat lasteooperit  „Guugelmuugelpunktkomm“. Oli väga lustakas teatrikogemus! Paljud meie lapsed said oma elu esimese ooperikogemuse!

SOS Lasteküla meeskond ning kõik meie pered tänavad kogu südamest alljärgnevaid koostööpartnereid, kes aitasid meil läbi viia ning oma unikaalsete ja eriliste toodete ning teenustega eriliseks muuta meie traditsioonilise tänuõhtu, mis on suunatud SOS Lasteküla kõige pikaajalisematele annetajatele. Ilma teieta poleks see võimalik olnud!

Suur aitäh – Vürtsmeistrid (erikujundusega soolatopsid), Öselwise OÜ (tervitusjoogid), Lineashop (naturaalne seep kõikidele tänuõhtul osalejatele kingituseks), RGB (sündmuse heli ja valgustehnika), Kultuurikatel (tänuõhtu asukoht), Põhjala Catering (tänuõhtu suurepärane ja imeliselt maitsev toitlustus).

Aitäh teile toe ja abi ning usalduse eest!