SOS Lasteküla tänab kogu südamest Õhtulehte ja Postimeest, tänu kellele jõudsid terve aasta jooksul meieni Eesti kõige populaarsemate ajalehtede paberväljaanded ning nii oli meil võimalik kursis olla kõige värskemate ning põrutavamate uudistega – me täname teid väga!

Aitäh Äripäevale ja Ekspress Meediale tasuta meediapindade eest SOS Lasteküla annetuskeskkonna annetan.ee reklaamimisel.

Me täname Eesti Meediat, kes toetas SOS Lasteküla  perevanemate otsimise kampaaniat tasuta meediapindadega – suured tänud, et aitasite meil leida peresid üle Eesti, kes sooviksid vanemliku hooleta lapsi kasvatada omaenda kodus!

Suur tänu MJ Production, Fund Ehitus, SEB Heategevusfond ja Triin Lumi, Kristel Nõmme ja Aitan Lapsi program, kes hoolitsesid meie perede kultuuriliste elamuste eest ning kinkisid meie lastele jääshow “Alice Imedemaal”, balleti “Pähklipureja”, Nukuteatri “Eesti jõulud”, Masha ja karu jääshow ja teiste teatrietenduste piletid, aitäh teile väärikate elamuste eest!

Keskaegseid maitsenaudinguid pakkuv restoran Olde Hansa ja Flora annetasid meile küünlaid, et saaksime need ümber töödelda ning uuesti kasutusele võtta – aitäh teile!

Palju tänu Eesti Esimese Erakosmeetikakooli juuksuri- ja maniküüriõpilastele, kes käisid Keila lastekülas noori pühade puhul veel kaunimaks tegemas – väga suured tänud!

Me täname väga AS CGI Eesti töötajaid, kes otsustasid jõulukinkideks planeeritud raha annetada heategevuseks ning valisid hääletuse tulemusena selleks organisatsiooniks just SOS Lasteküla – südamest tulnud otsuse ja panusega toetati meie lapsi 3000 euroga!

Väga suured tänud Eesti looduskosmeetikabrändile HOIA ja Triinu Karolinile, tänu kellele said meie noortekodud ja nende juhendajad jõuludeks kaunitesse HOIA kinkekarpidesse pakitud looduskosmeetikatoodetega kingitused – aitäh, et tegite meie noorte jõulud nii imeliseks!

Täname südamest Oriflame`i tegusaid ja armsaid naisi, kes ikka ja jälle üllatavad meie peresid ja eriti meie kalleid emasid kosmeetikatoodetega ning tegid neile väga toredad ja vajalikud jõulukingitused!

Aitäh Njom Foodsile ja Kadri Silvetile, kes kinkisid kõikidele meie lastekülade peredele Holly&Dan’s vegan jäätiseid, mida nende firma Rootsist maale toob. Jäätis maitses tõesti imehästi ning tegi perede pühad veelgi nauditavamaks ning eriliseks – suured tänud!

Täname Olari Jäägrit ja Kersti Leetmaad, kes annetasid meie peredele kasutatud mööblit!

Suured tänusõnad OÜ-le Ilutulestiku Keskus Arnika, kes hoolitses meie perede ägeda  ilutulestikushow eest ja muutis aastavahetuse veelgi suurejoonelisemaks!

Vahva hobusõidu korraldamise eest südamlikud tänusõnad Janne Tammele!

Suured tänud Tallinna Arte Gümnaasiumi noortele ja Maris Langile, kes juba mitmeid aastaid järjest koguvad raha, et teha väärtuslikud kingitused meie Keila Lastekülale – suured tänud Rahva Raamatu kinkekaartide eest, et pere lapsed ise endale meelepärased ja harivad  kingitused saaksid valida!

Juuru Lasteküla tänab Paulig Gruppi maitsvate jõulukingituste ning OÜ-d Saue Production vahva ja meeleoluka jõulupeo ning üllatuste eest – suurimad tänusõnad teile!

Me täname kogu südamest OÜ-d 3 Selli ja eriti Tiit Toomitsat ning Valdik Kaske, tänu kellele külastas meie Keila peresid lahe ja vahva jõulumees – laste silmad särasid ning hoolsalt päheõpitud laulud ja luuletused said jõuluvanalt suure aplausi osaliseks, aitäh teile, et tõite meie lastele jõulurõõmu!

Keila pered tänavad väga Fund Ehitust rahalise jõuluüllatuse eest!

Põltsamaa pered tänavad E-Piima, Leiburit ja Felixit perede toidulaua katmise eest! Aitäh Anu Karvale, kes lõikas ühe Põltsamaa pere laste ja noorte juukseid. Täname Victoria Demidovat, kes koos oma sõpradega hoolitses laste ja noorte jõulukinkide eest. Suurimad tänud Oriflame`ile, kes täitis jõuluvana kingikotti vajalike ilu- ja kehahooldustoodetega, Arnikat ägeda ja uhke ilutulestiku eest, Uno Targamaad,  tänu kellele külastas Põltsamaa peresid naurusuine ja muhe jõulutaat ning Kristi Sakki, kes kattis perede jõululauad maitsvate õuntega. Aitäh Kairit Peekman ja Gert Pärnaste, et tõite jõulurõõmu ühe pere lastele ja noortele nii jõulude ajal kui ka laste sünnipäevadel! Me täname  Eeriksaare talu, kes hoolitses ühe Põltsamaa pere terve aasta kartulivaru eest ning Vitali Goroškot, kes võimaldas ühel Põltsamaa noorel olla töövarjuks ning saada sel moel hindamatuid kogemusi. Suured tänusõnad MC-le Must Leegion, kes hoolitses selle eest, et ühegi lapse jõulud ilma magusa suutäieta ei jääks ning kinkis peredele maitsvaid komme. Aitäh Ville Vallastele pirukate ja saiakeste eest! Südamlikud tänud RMK-le, tänu kellele ehtisid meie perede tubasid uhked ja kaunid jõulupuud!

Erilised tänusõnad õpilasfirmale SÄKK Design OÜ – Gustav Adolfi Gümnaasiumi abiturientide ideest alguse saanud õpilasfirmale, kes toodab puuvillasest riidest ja lahedate sõnumitega kotte – suur tänu, et meie perede kingikottidest võis leida moodsat ja ägedat Eesti disaini!

Aitäh motomeestele üle Eesti, kes külastasid oma kommijagamistuuril SOS Lastekülasid ning tõid neile külakostiks komme ja piparkooke – teie külaskäik tegi suu magusaks ja tuju rõõmsaks!

Narva-Jõesuu lasteküla tänab Sillamäe sadamat kalendrite ning  puuviljakorvide eest ning AS-i DBT kingituste eest peredele – oleme väga tänulikud!

Aitäh MTÜ-le Hingesoojus toredate jõuluürituste eest Narva-Jõesuu lastele!

Lüganuse päevakeskuse suure südamega memmed kudusid kõikidele Narva-Jõesuu peredele villased ja pehmed sokid – aitäh teile, et hoolite meie lastest!

Suured tänud Svetlana Skrebnevale, tänu kellele said meie lapsed osaleda kahel Jõhvi kontserdimajas toimunud jõuluetendusel – me täname teid kogu südamest!

Aitäh Meremuuseumile ja kohvikule Maru  imeliste emotsioonide eest!

ON24 kinkis Narva-Jõesuu Lasteküla peredele kinkekaardid, millega pered said endile soetada mööblit – aitäh praktilise ja väga vajaliku kingituse eest!

Narva-Jõesuu pered tänavad kogu südamest Merlin Kaljuveed ja Eesti Asenduskodu Töötajate Liidu noorteaktiivi, kes korraldasid lasteküla noortele asjaliku ja toreda seminari Elu on elamiseks. Kõikidele osalejatele väga meeldis ning lisaks uutele tutvustele sai seminarilt ka väga palju praktilisi kogemusi ja uusi teadmisi – noored ootavad seminaridele kindlasti ka järge!

Suured ja südamlikud tänusõnad kõikidele meie toetajatele ning sõpradele, kes meid 2017. aasta jooksul aidanud – väga palju on neid inimesi ja organisatsioone, kes toetavad meie lapsi pidevalt ja pikaajaliselt, palju on ka neid, kes ei soovi avalikku tähelepanu – tänu teie olemasolule teame, et ei ole kunagi üksinda ning meil on sõbrad, kes meie tegemistele kaasa elavad ja meie perede hea käekäigu eest hoolitsevad!

Me soovime teile heade ja positiivsete sündmuste rohket aastat ning et kõik, millest unistate ja mida iganes ette võtate, alati ka õnnestuks!

HEADE TEGUDE ROHKET AASTAT!