Keila Lasteküla tänab kogu südamest Swissoteli suure ja väga maitsva tordi eest, mis kingiti Keila lastekülale sünnipäevaks.

Südamlikud tänud OÜle Puuhamaa (Vembu-Tembumaa). „Keila Lasteküla pered on mitmel aastal paar päeva enne küla sünnipäeva käinud Vembu-Tembumaal, see on juba traditsioon ja seda oodatakse väga. Sellel aastal said lapsed lustima minna soodushinnaga ja kõik kaasas olnud täiskasvanud sisse tasuta. Suur aitäh!“

Fund Ehitus OÜ kinkis Keila lasteküla lastele lastekaitse päeva puhul taskuraha – me väga täname!

Suured tänud disainer Reet Ausile, kes kinkis Keila lastekülale suure kasti disainitud riideid. Lapsed ja noored olid sellisest vapustavast üllatusest südamepõhjani liigutatud, suur aitäh!

Aitäh OÜ-le Sirekar Hulgi, kes kinkis lasteküla lastele sukkpükse.

Suur tänu OÜ-le History&Heraldry Europe ja Mailis Mesimas vahvate mullitajate, lukukaunistuste ja vajalike taskulampide eest!

Aitäh Swedpank, kes projekti Uus Algus raames annetas meie peredele arvuteid.

Südamlikud tänusõnad Sillamäe Sadamale, tänu kellele saab meie Sillamäe peretugevdusprogrammi meeskond töötada palju avaramates ja paremates tingimustes – aitäh ruumide remondi ja vajaliku mööbli soetamise eest!

Suur tänu Aitan lapsi projektile, mille abil said meie lapsed vaadata vahvat ja lõbusat kogupereetendust „Värvuke ja koletis“.

Põltsamaa lasteküla tänab kogu südamest FIE Bruno Lippur ja Marge Targamad, kes kinkisid peredele imemaitsvaid maasikaid – aitäh!

Suurimad tänusõnad OÜ-le Saggis, tänu kellele said Põltsamaa pere lapsed endale mänguväljaku.

Suured ja südamlikud tänusõnad, et leiate oma kiirete tööde ja tegemiste kõrvalt aega ka meie lasteküla väikeste ja suurte jaoks ning teete nende elu maitsvamaks, huvitavamaks ja emotsiooniderikkamaks – aitäh  teile!