Marion (35): „SOS ema Leili juurde jõudmine oli KINGITUS!“

SOS pered koos SOS Lasteküla Eesti Ühinguga kutsuvad kõiki ettevõtteid ja eraisikuid tegema annetusi Kohtla-Järve korterite remondiks, et 2017. aastal saaksid paljud uued lapsed endale päris oma kodu. Jõulude ajal aga ootab üle 200 lapse jõuluvana, et aasta imelisim aeg oleks tõelisi imesid täis!

Kui 2014. aastal elas SOS Lastekülas 108 last, siis 2016. aastal hoolitsevad SOS pered juba 206 lapse heaolu eest. Tänu südamlike ja hoolivate toetajate abile saab SOS Lasteküla kinkida vanemliku hoolitsuseta lastele kodu ja vanemad, millest nad ei ole osanud unistadagi.

Soovime hoida laste usku imede võimalikkusesse ja jõuluvanasse ning täita 206 lapse jõulusoovid. Paljudes peredes tuleb jõululaua äärde üle 30 inimese, sest külla tulevad lastekülas suureks kasvanud lapsed juba oma peredega.

Merlin (30): „Tänu emale on meil alati ühised jõulud, sest tema tahab ja meie tahame pühadel alati koos olla.“

Meie suurimaks jõulusooviks on aga koguda annetusi Kohtla-Järve kodude remondiks – vaja on remontida vähemalt neli korterit ja seda enne, kui pered sisse kolivad. Praegu elavad lapsed viimases ühiselamu tüüpi lastekodus. Kohalik omavalitsus on andnud oma panuse, kuid vaja on ka meie kõigi ühist pingutust, et lapsed saaksid uude koju.

Aitäh, et hoolid ja märkad – Sinu väärtuslik panus peegeldub meie laste säravates silmades!

Oodatud on nii suured kui väikesed annetused, et iga laps saaks tunda jõulurõõmu. EE062200221001178590, SOS Lasteküla Eesti Ühing

SOS Lasteküla lastele saab jõulurõõmu tuua, tellides ka meie JÕULUKAARTE ja  E-KAARTE SIIT.