Heade toetajate abiga oleme 2016.a  kogunud 35.564,36€ remondifondi toetuseks.  SOS Lasteküla Remondifondi toetajad 2016. Meil on rõõm teada anda, et Southwesterni tudengid kogusid 6.mai Kevadkoputusega 40.004,45€ remondifondi toetuseks. Suur tänu kõigile heategijatele!

Kogume annetusi veel kodumasinate ja mööbli ostmiseks. Kui te soovite anda oma panuse konkreetse kodumasina ostuga, siis võtke ühendust kadi.sumberg@sos-lastekyla.ee. Annetusi saab teha SIIN

Sõprade toeta oleks eluraskuste ületamine sageli võimatu, niisamuti oleks võimatu meie laste kodude korrashoid. Lapsele on kodu tema kindlus, kus ennast perevanemate hoole all turvaliselt ja hoituna tunda ning kus laps saab olla laps.

SOS Lasteküla kodudest on suureks kasvanud üle 100 lapse ja täna elab meie juures 200 last 29 erinevas majas üle Eesti. Vajame igaühe panust, et need majad oleks koduks nii praegustele kui ka tulevastele lastele.

Kuna kodude remondiks peame MTÜna kõik vahendid ise leidma, siis oleme tänulikud iga toetussumma eest. Tänan juba ette kõiki abistajaid, kes teevad annetuse või aitavad muul viisil laste kodude korrashoiuks vajalike vahendite kogumisega.

Remonti vajavad:

  • Keila SOS Lasteküla 13 maja ja 5 abihoonet, vanus 21 aastat
  • Keila SOS Noortekodu b. 1 maja, vanus 17 aastat
  • Tallinna SOS Noortekodu c. 1 korter, vanus 20 aastat
  • Põltsamaa SOS Lasteküla 3 maja, vanus 6 aastat
  • Narva-Jõesuu SOS Lasteküla e. 6 maja, vanus 4 aastat
  • Juuru SOS Lasteküla 5 maja, vanus 4 aastat

Ükski annetus ei ole liiga väike. SOS Lastekülale tehtavad annetused on tulumaksuvabad. Makse selgitus: „Remont“, e-mail ja aadress. Kui te ei soovi oma nime avaldada, palun teatage.

Margus Oro
Tegevdirektor

remondieelarve