Eesti Jalgpalli Liit ja SOS Lasteküla hea tahte saadik Ragnar Klavan kogusid heategevusliku oksjoni abil  SOS Lasteküla peredele 2140 eurot.

Oksjonil oli saadaval kolm väga väärtuslikku särki: Klavani enda Liverpooli mängusärk koos autogrammiga osteti 705 euroga, Liverpooli ründaja Philippe Coutinho mängusärk koos autogrammiga läks kaubaks 625 euroga ning Liverpooli särk koos kõigi mängijate autogrammidega tõi heategevuseks 810 eurot.

Iga särgi ostja sai tasuta kaasa kaks Betsafe Tähtede klubi pääset 10. oktoobril A. Le Coq Arenal toimuvale Eesti – Bosnia ja Hertsegoviina MM-valikmängule. Särgid andis oksjoni võitjatele üle Ragnar Klavan isiklikult.

„Tänan südamest kõiki, kes oksjonist osa võtsid ja seeläbi SOS Lasteküla toetasid. Kellel polnud võimalik särki osta, aga soovib lasteküla ikkagi toetada, siis on seda võimalik teha näiteks püsiannetusega, kus igaüks saab valida just talle sobiva toetussumma,“ sõnas Eesti koondise kapten Ragnar Klavan.

Tegemist on EJLi ja SOS Lasteküla pikaajalise koostöö jätkuga. Viimastel aastatel on just Klavan hea tahte saadikuna osalenud mitmes taolises ettevõtmises.

„Minu jaoks on SOS Lasteküla missioon ja tegevus südamelähedane. Hea eesmärgi nimel tuleb anda oma panus ja seetõttu olin oksjoni korraldamisega nõus kohe esimesest hetkest! Jah, oksjonil olid kahtlemata iga jalgpallisõbra jaoks erilised särgid aga kõige tähtsam on meeles pidada, et saadud raha läheb lasteküla ülimalt vajaliku ja tänuväärse tegevuse toetuseks,“ selgitas Ragnar Klavan.

Kui soovid toetada SOS lastekülade lapsi, saad teha seda SIIN. Selgitusse lisa oma kontaktid, et saaksime Sind laste tegevusega kursis hoida.