Oled mõelnud, et sinu elus võiks olla palju rohkem rõõmu ja armastust? Pere võiks suureneda ja lapsi võiks rohkem olla? Võibolla soovid oma elus pöörata uue lehekülje? SOS Lasteküla kutsub sind kogukonnaõhtule, kus räägime täiesti uutest võimalustest lastekülas.

SOS Lasteküla ootab oma uutesse kodudesse elama abielupaare, elukaaslasi või üksikuid perevanemaid, kes tahaksid pakkuda armastavat kodu kuni neljale armsale särasilmale. Kodud pole mingil viisil äratuntavad. See tähendab, et naabridki ei pruugi teada, et nende kõrval elab SOS-pere, kui pere ise sellest teada anda ei soovi. Ollaksegi täiesti tavaline perekond, kus ema ja isa ei ole lihtsalt laste bioloogilised vanemad.

See on erakordne võimalus kolida uude koju ning pühenduda täiskohaga laste kasvatamisele.

Ema Irina: „Pered, kes ehk mõtlevad selle peale praegu, võiksid teada, et pole tähtis, mida sa ise oskad või tead, kas elad mehega koos või oled üksikema – kõige tähtsam on, et kodus oleks soojust, armastust ja üksteisemõistmist.“

Kogukonnaõhtul tutvustame erinevaid võimalusi perevanemaks hakkamisel ning üks  SOS-ema räägib kogemustest vanemlike hooleta laste kasvatamisel oma kodus. Kohapeal saab vastused kõikidele tekkivatele küsimsutele.

Kogukonnaõhtu toimub neljapäeval, 23. mail 17.30-19 Võru lasteaias Sõleke (Olevi 29, Võru).

Lisainfo ja kogukonnaõhtule registreerumine: signe.toom@sos-lastekyla.ee (tel 505 2346).