SOS Lasteküla Eesti Ühing, reg. nr. 80088606
Pärnu mnt. 130-30, Tallinn, 11317
office@sos-lastekyla.ee, Tel +372 656 6958
EE062200221001178590

Margus Oro   Tegevdirektor/juhatuse liige
margus.oro@sos-lastekyla.ee

Kadri Kuusik   Büroo sekretär
office@sos-lastekyla.ee, Tel +372 656 6958

Merle Raie   Fundraisingu ja kommunikatsiooniosakonna juht
merle.raie@sos-lastekyla.ee, Tel +372 656 6959, Mob +372 502 6017

Annika Remmel   Kommunikatsioonispetsialist (meedia)
annika.remmel@sos-lastekyla.ee, Tel +372 656 6959, Mob +372 512 6828

Hanna Jäe   Välissponsorluse koordinaator/fundraiser
hanna.jae@sos-lastekyla.ee, Tel +372 656 6478

Agnes Karlson   Projektijuht
agnes.karlson@sos-lastekyla.ee Tel +372 656 6478

Signe Toom   Personalijuht
signe.toom@sos-lastekyla.ee, Tel + 372 656 6478, Mob +372 505 2346

Elmet Puhm   Teenuste arendus- ja kvaliteediosakonna juhataja
elmet.puhm@sos-lastekyla.ee, Tel +372 656 6497, Mob +3725814 7797

Julia Kovalenko   Laste õiguste nõunik
Julia.kovalenko@sos-lastekyla.ee, Tel +372 656 6497, Mob +372 5551 1896

Pille Teder   Perepõhise hoolduse nõunik
pille.teder@sos-lastekyla.ee, Tel + 372 656 6497, Mob +372 5309 4020

Kristi Siibak   Finantsjuht
kristi.siibak@sos-lastekyla.ee, Tel +372 656 6901

 

Külade ja noortekodude kontaktid

Keila SOS Lasteküla, Ülase 11, Keila, Harjumaa 76611
Külajuhataja Indrek Juss, indrek.juss@sos-lastekyla.ee
Tel +372 679 0120

Põltsamaa SOS Lasteküla, Lossi 47, Põltsamaa 48104
Külajuhataja Karin Tõnts, karin.tonts@sos-lastekyla.ee
Tel +372 772 3008, Mob +372 566 43777

Narva-Jõesuu SOS Lasteküla, Koidu 25, Narva-Jõesuu, 29023
Külajuhataja Kadri-Ann Mänd, kadri-ann.mand@sos-lastekyla.ee
Tel +372 335 2190, Mob 372 507 4891

Juuru SOS Lasteküla, Staadioni 10-9, Juuru alevik, Juuru vald, 79401 Rapla maakond
Külajuhataja Brita Kiik, brita.kiik@sos-lastekyla.ee
Mob+372 5628 1129

Keila SOS Noortekodu
Juhataja Marika Aus, marika.aus@sos-lastekyla.ee
Tel +372 678 0012, Mob + 372 529 5182

Tallinna SOS Noortekodu
Juhataja Sille Saidlo, sille.saidlo@sos-lastekyla.ee
Tel +372 648 0100

Narva peretugevdamisprogramm
Projekti koordinaator Inna Zmitrovichinna.zmitrovits@sos-lastekyla.ee
Tel. +372 58 66 4199

SOS Lasteküla Eesti Ühingule tehtud annetused on tulumaksuvabad
Swedbank, EE062200221001178590, SOS Lasteküla Eesti Ühing
SWIFT/BIC: HABAEE2X

Täname südamest kõiki lahkeid annetajaid, tänu kellele saame aidata 200 vanemliku hooleta last, 233 peretugevdusprogrammis osalevat last ja 320 haridusprogrammis osalevat last.