SOS Lasteküla Eesti Ühing, reg. nr. 80088606
Pärnu mnt. 130-30, Tallinn, 11317
office@sos-lastekyla.ee, Tel +372 656 6958
EE062200221001178590

Annetus- ja heategevustööga seotud info:  toetus@sos-lastekyla.ee

Margus Oro   Tegevdirektor/juhatuse liige
margus.oro@sos-lastekyla.ee

Kadri Kuusik   Büroo sekretär
office@sos-lastekyla.ee, Tel +372 656 6958

Terje Smitt   Fundraisingu ja kommunikatsiooniosakonna juht
terje.smitt@sos-lastekyla.ee, Tel +372 656 6959, Mob +372 505 7717

Annika Remmel   Kommunikatsioonispetsialist (meedia)
annika.remmel@sos-lastekyla.ee, Tel +372 656 6959, Mob +372 512 6828

Hanna Jäe   Välissponsorluse koordinaator/fundraiser
hanna.jae@sos-lastekyla.ee, Tel +372 656 6478

Ireen Altjõe   Heategevustöö koordinaator
ireen.altjoe@sos-lastekyla.ee, Tel +372 656 6478

Signe Toom   Personalijuht
signe.toom@sos-lastekyla.ee, Tel + 372 656 6478, Mob +372 505 2346

Elmet Puhm   Teenuste arendus- ja kvaliteediosakonna juhataja
elmet.puhm@sos-lastekyla.ee, Tel +372 656 6497, Mob +3725814 7797

Julia Kovalenko   Laste õiguste nõunik
Julia.kovalenko@sos-lastekyla.ee, Tel +372 656 6497, Mob +372 5551 1896

Pille Teder   Perepõhise hoolduse nõunik
pille.teder@sos-lastekyla.ee, Tel + 372 656 6497, Mob +372 5309 4020

Kristi Siibak   Finantsjuht
kristi.siibak@sos-lastekyla.ee, Tel +372 656 6901

 

Külade ja noortekodude kontaktid

Keila SOS Lasteküla, Ülase 11, Keila, Harjumaa 76611
Programmijuht Indrek Juss, indrek.juss@sos-lastekyla.ee
Tel +372 679 0120

Põltsamaa SOS Lasteküla, Lossi 47, Põltsamaa 48104
Programmijuht Karin Tõnts, karin.tonts@sos-lastekyla.ee
Tel +372 772 3008, Mob +372 566 43777

Narva-Jõesuu SOS Lasteküla, Koidu 25, Narva-Jõesuu, 29023
Programmijuht Kadri-Ann Mänd, kadri-ann.mand@sos-lastekyla.ee
Tel +372 335 2190, Mob 372 507 4891

Juuru SOS Lasteküla, Staadioni 10-9, Juuru alevik, Juuru vald, 79401 Rapla maakond
Programmijuht Brita Kiik, brita.kiik@sos-lastekyla.ee
Mob+372 5628 1129

Kohtla-Järve SOS Lasteküla, Keskallee 19, Kohtla-Järve, 303 22, Ida-Virumaa
Programmijuht Kadri-Ann Mänd, kadri-ann.mand@sos-lastekyla.ee
Tel +372 335 2190, Mob 372 507 4891

Keila SOS Noortekodu

Noortetöö juht Karin Kool, karin.kool@sos-lastekyla.ee
Tel +372 679 0120, Mob + 372 5667 0521

Vastutav noortejuhendaja Marika Aus, marika.aus@sos-lastekyla.ee
Tel +372 678 0012, Mob + 372 529 5182

Tallinna SOS Noortekodu
Vastutav noortejuhendaja Sille Saidlo, sille.saidlo@sos-lastekyla.ee
Tel +372 648 0100

SOS Lasteküla Eesti Ühingule tehtud annetused on tulumaksuvabad
Swedbank, EE062200221001178590, SOS Lasteküla Eesti Ühing
SWIFT/BIC: HABAEE2X