otsing

tule tööle

Kontakt

Väga paljude laste käekäik sõltub Sinu hoolimisest.  Tänu Sinu annetusele saame aidata aastas üle 600 lapse

otsing

tule tööle

SOS Lasteküla Eesti Ühing

Reg. nr. 80088606
Jalgpalli tänav 21, Tallinn, 11312 (A. Le Coq Arena hoone)
office@sos-lastekyla.ee
Tel +372 6566 958

Annetustega seotud info: toetus@sos-lastekyla.ee
Arved palun saata: arved@sos-lastekyla.ee

SOS Lasteküla Eesti Ühingule tehtud annetused on tulumaksuvabad


Swedbank: EE062200221001178590

SWIFT/BIC: HABAEE2X


SEB: EE231010220040109016

SWIFT/BIC: EEUHEE2X


Luminor: EE651700017003587225

SWIFT/BIC: RIKOEE22


LHV: EE977700771001360298

SWIFT/BIC: LHVBEE22


Coop: EE394204278608358908

SWIFT/BIC: EKRDEE22

asukohad

Kui soovid tulla tööle SOS Lastekülla, vaata rohkem infot siit


SOS Lasteküla Eesti Ühingu programmid:

Harjumaa SOS Lasteküla programm

Keila SOS Lastekülas elab 13 peret ning SOS Noortekodud asuvad Tallinnas ja Keilas. Riskiperedega ehk SOS peretugevdusprogrammiga toimetame Keila linnas, Lääne-Harju ja Harku vallas.

Karin Kool

Noortetöö juht
Tallinna ja Keila Noortekodu
karin.kool@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5667 0521

Kristi Liiv

Peretugevdusprogrammi Harjumaa piirkonna koordinaator
kristi.tarikliiv@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5551 3718

Sille Raamat

Perede tugitöötaja
Lääne Harju vald, Saue vald
sille.raamat@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5563 4640

Merike Seppam

Perede tugitöötaja
Harku Vald, Lääne Harju vald
merike.seppam@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5387 7320 



Lõuna-Eesti SOS Lasteküla Programm

Põltsamaa SOS Lastekülas elab 3 peret. Neli pere elab SOS perevanema isiklikus kodus (Valgas, Võrus, Põlvas ja Räpina vallas).

Riskiperedega ehk SOS peretugevdusprogrammiga toimetame Põltsamaa vallas, Viljandi vallas ning teeme koostööd Lustivere Põhikooliga.

Külliki Mattisen

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Põltsamaal
kulliki.mattisen@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5365 6002

Moonika Pukk

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Viljandimaal
moonika.pukk@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5562 6980




Virumaa SOS Lasteküla Programm

Narva-Jõesuu SOS Lastekülas elab kokku 6 peret. Ühes peres elab 8 sügava vaimse ja füüsilise puudega last. Kohtla-Järve SOS Lastekülas elab 3 peret. Kaks peret elab SOS perevanema isiklikus kodus (Toila vallas).

Riskiperedega ehk SOS peretugevdusprogrammiga toimetame Narvas, Sillamäel ja Kohtla-Järvel.

Iren Sidorov

Sotsiaaltöötaja
SOS pered Kohtla-Järvel
iren.sidorov@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5866 4199

Irina Kisseljova

Sotsiaaltöötaja
SOS pered Narva-Jõesuus
irina.kisseljova@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5919 2976

Anastassia Paalonen

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Kohtla-Järve  
anastassia.paalonen@sos-lastekyla.ee
Mob +372 58515025

Svetlana Jakson

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Narvas
svetlana.jakson@sos-lastekyla.ee
Mob +372  5866 9082

Jevgenia Moissejeva 


Sotsiaaltöötaja
SOS pered Narva-Jõesuus
jevgenia.moissejeva@sos-lastekyla.ee
Mob +372  58051162

Jüri Loktev

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Sillamäel
juri.loktev@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5248 502

Jelena Sergejeva

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Narvas
jelena.sergejeva@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5865 0783

Larissa Perosti

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Narvas
larissa.perosti@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5866 9127

Zanna Korunos

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Narvas
zhanna.korunos@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5918 9088

Heli-Triin Räis

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Toila vallas
helitriin.rais@sos-lastekyla.ee
Mob +372 5155707


Anne Saks

Perede tugitöötaja
Peretugevdusprogramm Kohtla-Järvel
anne.saks@sos-lastekyla.ee
Mob +3725505419



Raplamaa SOS Lasteküla Programm

Juuru SOS Lastekülas elab 5 peret. Üks pere elab SOS perevanema isiklikus kodus (Märjamaa vallas). 2020 aasta alguses avasime ka Raplamaal SOS peretugevdusprogrammi.