Südamlikud tänud kõikidele inimestele ja ettevõtetele, kes toetasid meie aasta suuraktsiooni Kevadkoputus toimumist: A le Coq pakkus Kevadkoputusel osalevatele tudengitele värskendavat kosutust 270 pudeli Aura Fruit Tea näol, Kinkston ja Martin Lepa kinkisid Kevadkoputuse aktsioonile kotid ja märgid ning Agnes Rego OÜ-st ROI pastapliiatsid. Daniel Levi Viinalass käis koos meie tudengitega lahkete inimeste ustele koputamas ning toetas kogu päeva vältel meie aktsiooni nii nõu kui jõuga, aidates heategevuslikule aktsioonile laiemat kõlapinda saada, Taavi Prints jäädvustas aktsiooni nii videos kui pildis.

Suured tänud Southwestern Advantage`ile eduka hooaja eest, ligi 45 tudengit andsid sel hooajal oma panuse! Vägevad tänusõnad EXIT Roomile, kes kinkis kõikidele meie tublidele tudengitele meeldejääva ja põneva hooajalõpu ürituse – me täname teid kõiki väga!

SOS Lasteküla väikesed ja suured tänavad Imbi Pärsi ja OÜ-d OLLA EHE, kes kinkis kõikidele meie lasteküla emadele emadepäevaks käevõru „Kõige ägedam emme“.

Suur tänu Julia Tombergile ja sõnumiagentuurile Akkadian Maijooksu pääsmete eest!

Aitäh kino Sõprusele tasuta pääsmete eest filmile Gordon ja Päddy!

Narva-Jõesuu ja Kohtla-Järve pered tänavad Narva paintballi klubi Cascade Group MTÜ-d ja MTÜ-d Hingesoojus vahva paintballi mängu korraldamise eest Narva-Jõesuu ja Kohtla-Järve lastele.

Suured tänud City Promo OÜ ja Aljona Kazakova piletite eest etendusele „Väikevend ja Karlson“ – Narva-Jõesuu ja Kohtla-Järve lapsed nautisid etendust väga!

Narva-Jõesuu puuetega laste peremaja tänab MTÜ-d Hingesoojus ja Anton Kaletini jalgratta trenažööri eest!

Aitäh Mikk Tasale jalgratta kinkimise eest Narva-Jõesuu lapsele.

Keila Lasteküla tänab Ülo Russakut uute ja vahvate lasteraamatute eest, neist 15 olid eriti ägedad pusledega raamatud – me väga täname!

Suured tänud Eesti Tõukari OÜ-le Luige Maaelu Näituslaada tasuta pääsmete eest! „Luige laat on sündmus, mida meie lastekülas alati väga oodatakse. Ka sellel aastal käis laadal peaaegu kogu küla,“ ütles Keila lasteküla juht Indrek Juss. “Võimalus nii paljusid erinevaid loomi näha ja neid ka paitada, see meeldib igale lapsele. Laadal on palju huvitavat tegemist ja vaatamist ning mõtlemist, mida oma taskuraha eest osta. Suur tänu selle toreda kingituse eest!“

Keila pered tänavad Fazer Food OÜ-d imemaitsva moosi eest!

Suured tänud Tiit Kõimale, kes kinkis Keila lastele 2 korralikku jalgratast ja 2 tõukeratast – sellest on meile väga palju rõõmu!

Aitäh Lantmännen Unibake Saue tehasele, kes annetas 45 kasti muffineid, millest jagus nii Keila lasteküla kõikidele peredele kui ka noortekodudele.

Põltsamaa pered tänavad Ivar Feimani peremajade korstnate puhastamise eest!

Aitäh Viljandi Spordikeskusele, kes kinkis Põltsamaa peredele tasuta pääsmed Viljandi järvejooksule!

Väga suured tänud teile jätkuva abi ja toetuse eest!