Keila Lasteküla tänab kogu südamest  USA suursaatkonda ning Tiiu Vitsutit, kelle kaasabil toimus lastekülas väga tore Mary McBride trio kontsert.

Suured tänusõnad OÜ-le Eesti Tõukari, kelle toel said meie pered külastada Luige maaelu näituslaata. Keila lastekülast osales sellel laadal koguni 7 peret aga laata külastasid ka pered teistest SOS lasteküladest.

Aitäh Marina Sokiainenile, kes käis Keila Lasteküla lastele ehete valmistamist õpetamas ning tõi kaasa ka kõik enda materjalid. Õpitoas osalenud tüdrukud jäid meisterdamisega väga rahule ja juba ootavad uut kohtumist.

Lasteküla pered tänavad soojalt A Le Coqi, kes varustas lasteküla sünnipäevapidu maitsvate limonaadidega ning Sirje Alusalu, kes kinkis peredele joogipudeleid.

Perearst Küll Paal uuendas lasteküla tervisetõendeid – suured tänud selle eest!

Maani kummardus Eesti Etendusasutuste Liidule ja Aitan Lapsi Fondile, tänu kellele oli meie peredel võimalik külastada erinevaid teatrietendusi.

Aitäh Helvi Nikkelile,  kes tõi lasteküla peredele kasutatud riideid ja jalanõusid.

Suured tänusõnad ansamblile Notes rõõmsameelse ja lustliku kontserdi eest!

Täname kogu südamest Taimi Saarmanni maitsvate pirukate eest, millega peresid kostitasid!

Aitäh Viljandi Folgile ja Heldi Rusiole, kes kinkis lasteküla perele pääsme Viljandi Folgile.

Suured tänud meie väga pikaaegsele koostööpartnerile Oriflame`ile, kes hoolitseb nii meie emade kui ka meie kaunite koolilõpetajate särava meigi eest. Aitäh Cadrin Lokotar!

Me väga täname Põltsamaa Sport SA-d, kes on võimaldanud meie sportlikele peredele ujula kasutamist, aitäh teile!

Suured tänusõnad massaazhisalong Thaianale väga vajalike kinkekaartide eest!

Narva-Jõesuu Lasteküla pered tänavad OÜ-d Silmarõõm tasuta prilliraamide eest lastele!

Meie kõige erilisem tänu kuulub maikuus aga meie armsatele sõpradele ja koostööpartneritele, tänu kellele oli meil võimalik ellu kutsuda võimas emadekuu kampaania, mille raames sai SOS Lasteküla rohkelt positiivset tähelepanu ning samuti said vääriliselt tunnustatud meie kallid emad. Aitäh teile – Solaris Keskus ja Kristiina Kullo, Karilin Engelbrecht, Tiina Mikk, Aigi Lehtla, fotograaf Terje Atonen, Solaris keskuses asuvad kohvikud Gustav ja Komeet, Ott Lepland, Inge Pitsner, väike hiiglane Airen, vokaalansambel Sosin, pehmed ja eestimaised Ellu sallid.

Me ei suuda piisavalt väljendada seda tänu, mis peegeldus meie emade silmis, kes olid Solaris keskuse emadepäevapeol ning said osa hingeliigutavast kontserdist. Me poleks seda suutnud ilma oma kallite koostööpartnerite ja toetajateta. Me täname teid ja loodame südamest, et olete meie kõrval ka tulevikus!