Südamlikud õnnesoovid SOS Lasteküla Keila noortekodu kauaaegsele juhile Marika Ausile, kes sai Eesti Asenduskodu Töötajate Liidu korraldatud Kuldse Kartuli galal elutööpreemia! Marika on suure südamega naine, kelle käe all on noortekodust iseseisvasse ellu astunud suur hulk noori. Ta on noortekodu juhina tegutsenud alates selle loomisest 1999. aastal. Samuti on ta üks noortekodu kontseptsiooni loojatest ja elluviijatest, kes on pikka aega olnud noortekodu tähtsuse ja vajalikkuse eestkõneleja nii organisatsioonisiseselt kui ka riiklikul tasandil. Ta on osalenud rahvusvahelistes töögruppides, olnud superviisor ning nõustaja teistele asenduskodude kasvatajatele ja noortele.

Marika on väga hinnatud kolleeg, kes on pannud oma töösse kogu hinge ja armastuse, elades kaasa oma noorte käekäigule, luues tunde, et  nad ongi kõik päriselt tema lapsed.

Kuldse Kartuli preemia eesmärk on väärtustada ja esile tõsta asendushoolduse valdkonna parimaid tegijaid, Marika professionaalsus, motiveeritus, meeskonnatunnetus ning teadmised valdkonna pisimatestki nüanssidest teevad temast oma ala tõelise visionääri.

SOS Lasteküla väikesed ja suured on Sinu üle väga uhked!

Marika Ausist saad lähemalt lugeda SIIT.

Mis on Kuldne kartul loe SIIT.