Eestis on väga palju abivajavaid lapsi, kelle käekäik sõltub heade inimeste ja ettevõtete hoolimisest. Tänu annetusele saame aidata aastas üle 600 lapse: Keila, Põltsamaa, Narva-Jõesuu ja Juuru lastekülade peredes ning Tallinna ja Keila noortekodudes elab 200 vanemliku hooleta last. SOS peretugevdusprogrammist ja SOS haridusprogrammist saavad aastas abi 400 last.

Ristivanemad:

Ristivanem on seotud ühe SOS perega ja ta annab olulise panuse SOS pere eelarvesse.

east capital SOS ema Erika pere ristivanem aastast 2007 on East Capital. Lastega on nad palju vahvaid asju koos ette võtnud.
SOS ema Erika: “Meie pere lastele on kõige suuremad mälestused reisidest Rootsi koos East Capitaliga. Reisil on olnud meie aeg, kus me ei tegele rutiinsete asjadega. Saame nautida ja õppida elu, näha ja tundma õppida elu erinevates situatsioonides.”

IWCT SOS ema Urve pere ristivanem aastast 2009 on Rahvusvaheline Naisteklubi Tallinnas, kes korraldab igal aastal detsembrikuu alguses Jõulubazaari.
SOS ema Urve:Bazaar on meie pere üks olulisemaid sündmusi. Olen väga tänulik, et suure südamega naised leiavad oma kiirete tegemiste juurest aega, et olla lastele eeskujuks. Tänu  neile on mul kerge lastele selgitada, kui oluline on keelte õppimine – eriliselt jäi meelde jõuluistumine, kus igaüks esitas ühe jõululuuletuse oma emakeeles.”

 

Lapse Toetajad:

armastanaidata 80_80Läbi Ma armastan aidata keskkonna on võimalik toetada SOS peretugevdusprogrammi, mis tegeleb ennetustööga. Eestis on väga palju riskiperesid. Meie kogemus näitab, et kui peresid toetada ja abistada, siis nad suudavad ise oma lapsed suureks kasvatada ja lapsi ei pea perekonnast eraldama.

Küla Toetajad:

sillamäe sadamSillamäe Sadam toetab Narva-Jõesuus SOS Lasteküla.

 

Baltic workboatsBaltic Workboats toetab Keila SOS Lasteküla.

 

joon Joon on Juuru SOS Lasteküla toetaja.

 

huppaHuppa toetab Keila SOS Lasteküla.

 

Sõprade Klubi liikmed:

Kattex Ehitus OÜ, Merit Tarkvara AS, OÜ Smartworks, OÜ Lehtmets, Plainview Plugins OÜ, Trigon Agri A/S Eesti Filiaal, OÜ 3T Spedition, Codeborne OÜ, Pallas & Partnerid OÜ, OÜ Sõbra Kinnisvara, Roofix OÜ, Myhome OÜ, Mobwe OÜ, Silmatera Mudilasmaja OÜ, OÜ Kubat, Elv Tehnikateenused OÜ, Elkdata OÜ, Nelstrom OÜ, Põhjakivi Grupp OÜ, Park Finants OÜ, Otepää Ohutuks OÜ, Silverspoon OÜ, Dome House OÜ, Maiers Group OÜ, Tikenbergid OÜ, Geb Project OÜ, Safeway OÜ, Audiitorteenuse OÜ, Ntex OÜ, OÜ Levata Arendus, OÜ Contal Import, OÜ Kapukas, Asulon Arendus OÜ, Baltinstall Grupp OÜ, Puidu Taavet OÜ, OÜ Projektum, Vino OÜ

Täname kõiki eraisikust püsiannetajaid. Lapsed ei kasva kampaania korras, vaid vajavad kodu, vanemaid ja kodusoojust iga päev. SOS Lasteküla püsiannetajaks saab hakata SIIN.

Heategija 2016:

ell kinnisvara E.L.L. Kinnisvara toetas Kohtla-Järvele rajatavate kodude soetamist ja korda tegemist. Praegu elavad lapsed Eesti viimases ühiselamu tüüpi lastekodus, kuid korterite valmimisel on neil võimalik elama asuda SOS Lastekülla perevanemate hoole alla.

Southwestern Soutwestern on juba 5 aastat korraldanud “Kevadkoputust”, mille raames kogutakse ühe päeva jooksul ukselt uksele annetusi. Sel aastal koguti raha Juuru SOS Lasteküla mikrobussi ostmiseks, tänu millele saavad nüüd Juuru lapsed paremini liikuma.

 Aastaringsete kampaaniatega toetavad:

  • Oriflame Eesti – Oriflame tooteid ostes on võimalik toetada SOS Lasteküla
  • Norstat Eesti – Küsitlustes osaleja saab annetada teenitud punktid SOS Lasteküla toetuseks
  • Osta.ee – Iga ostja saab teha annetuse või panna oma eseme müüki SOS Lasteküla toetuseks
  • GOSPA hotell – Iga lastemenüüst tellitud toidu pealt annetab GOSPA 10 senti SOS Lasteküla toetuseks
  • Euronics – Kõik kliendid saavad annetada oma punkte SOS Lastekülale ja Euronics lisab omalt poolt sama palju punkte juurde
  • Ocean Air – Iga müüdud kodumasina pealt annetab Ocean Air 3 eurot SOS Lastekülale
  • Piletilevi – Piletilevi keskkonnas on võimalik osta annetuspilet SOS Lastekülale
  • Lotte Kešup – Iga ostetud Lotte Ketšupilt annetatakse 3 senti SOS Lastekülale
  • H&M – Igalt poodi toodud kasutatud rõivakilolt annetatakse 2 eurosenti laste heaks
  • Korsten, Armastus & Hea Toit – Iga lastemenüüst tellitud toidu pealt annetab restoran 20 senti SOS Lasteküla toetuseks

Pro bono toetajad

Kui soovid toetada SOS lastekülade lapsi oma toodete või teenustega, palun kirjuta toetus@sos-lastekyla.ee.

Oleme tänulikud kõikidele toetajatele, kes annavad oma annetusega panuse vanemliku hooleta laste kasvatamisesse. Tänu teile on laste korras SOS perevanemad ja korras kodud.