Keila Lasteküla tänab hotelli Telegraaf, kes annetas nii Keila peredele kui ka teistele lasteküladele tekikotte ja padjapüüre.

Suured tänud Fund Ehitus OÜ-le, kes annetas Keila lasteküla lastele kooli alguse puhul taskuraha.

Südamlikud tänusõnad Eesti Jalgpalli Liidule ja AS-le ABC Motors, kes annetasid Keila Lastekülas toimunud Jalgpalli SOS Cupi jaoks auhindu ning OÜ-le Gravex Balti, kellelt said jalgpallimatshi korraldajad karikaid ja medaleid soodsama hinnaga, suured tänud teile!

Keila ja Juuru lastekülad tänavad Swissoteli imemaitsva ja hõrgu sünnipäevatordi eest, mis oli tõeliseks pidulaua ehteks!

Põltsamaa Lasteküla tänab Aivar Kokka, kes kinkis peredele imeilusad õunapuud, aitäh!

Väga suured ja südamlikud tänusõnad muusik ja laululooja Ales Vezikole, kes tegi Põltsamaa kohvikutepäeval imelise esinemise ning Lustivere lustilistele, kes esinesid kohvikutepäeval SOS peremaja õuel! SOS pere, kes Põltsamaa kohvikutepäeval väga vahva ja erilise päeva korraldas tänab kogu südamest ka Robert Paulust, Merle Tänavat, perekonda Targama ja Valve Evertsood ning Kristi Rommi, kelle abiga sai kohvikutepäevast tõeliselt erakordne sündmus! Me täname teid väga!

Põltsamaa lasteküla tänab koolikottide eest Eesti Abi- ja Teraapiakoerte Ühingut, aitäh teile!

Suured tänud Eve Männikule ning heategevusfondile Aitan Lapsi, tänu kellele said Keila noortekodu noored osa 20. augustil toimunud Ruja kontserdist. Väga täname ka Eesti Asenduskodu Töötajate Liitu, kelle vahendusel see väga tore võimalus noortekoduni jõudis!

Juuru Lasteküla tänab AS Saaarioineni, kes toetas omalt poolt Juuru küla sünnipäeva pidulauda maitsvate suppidega, suured tänud!

Narva-Jõesuu Lasteküla pered tänavad südamest SKAT Keskust OÜ ja Vitali Logonovi seoses vabatahtliku abiga piksekaitsesüsteemide kontrollimisel. Pered  on väga tänulikud, et nende elu on nüüd veelgi turvalisemaks muutunud!

Narva-Jõesuu pered tänavad väga koolitaja Inna Iljinat AMOR noorte nõustamiskeskusest koolituse „Laste seksuaalkasvatus“ läbiviimise eest!

Suurimad tänud Narva-Jõesuu Linnavalitsuse kultuuriosakonnale, tänu kellele sai Narva-Jõesuu lasteküla 5. sünnipäevaks kasutada täiesti tasuta kvaliteetset helitehnikat, me täname teid kogu südamest!

Suured tänud kõikidele abilistele ja toetajatele, kes meie peredele kindlustunnet pakuvad ning iga päeva meeldejäävaks ja toredaks muudavad – see on tõeline rikkus, mis meie peresid igapäevaselt ümbritseb ning mille eest oleme teile ääretult tänulikud!