otsing

tule tööle

Tööpakkumised

Me teeme seda tööd selleks, et maailm muutuks ka päriselt paremaks paigaks, et armastust meie ümber oleks rohkem ning saaksime anda neile lastele, kel ei ole elus hästi läinud, tagasi usu ja kindluse tulevikuks.

otsing

tule tööle

Juuru SOS Lasteküla otsib sotsiaaltöötajat (ajutiselt äraoleva töötaja asendamiseks)

Kuulutus on aktiivne:

2021-06-30 / 2021-07-14

Sinu ülesandeks on sotsiaaltöö korraldamine Juuru SOS Lastekülas ning Lasteküla esindamine kohalikes omavalitsustes. Sa toetad perevanemaid laste arengut puudutavates küsimustes, teed aktiivselt koostööd kohalike omavalitsuste esindajatega ja teiste koostööpartnerite ning võrgustiku liikmetega.

https://www.cvkeskus.ee/sotsiaaltootaja-raplamaal-sos-lastekula-eesti-uhing-713520?w=1

Sinu jaoks on oluline, et tööl, mida teed, oleks tähendus? Kirjuta meile!

Email again:

Meie inimesed

SOS Lasteküla Eesti Ühing on organisatsioon, kus töötamine ei ole ainult töö. SOS Lastekülas on võimalik  aidata vanemliku hoolitsuseta lapsi ning muuta maailm seeläbi paremaks ja õnnelikumaks paigaks. Just selliseid inimesi, kes seda teha soovivad, me enda juurde ootamegi.


Oleme oma organisatsioonis loonud väga töötajasõbraliku keskkonna. Usaldame oma perevanemaid, et meie juures kasvavatest lastest saaksid iseseisvad ja tublid täiskasvanud – see on väga suur vastutus. Mitmetel ametikohtadel võimaldame vajadusel kodus töötamist ning soodustame igati innovaatilisust.


2020. aasta lõpuga töötab meie suures ühises peres erineva koormuse ja erinevate lepingutega 138 inimest, kellest 112 töötab otseselt lastega - perevanemad, pereabilised, sotsiaaltöötajad, riskiperede aitajad ehk SOS peretugevdusprogrammi perede tugitöötajad.

 

Kakskümmend kuus inimest töötab toetavatel ametikohtadel, et organisatsioon, kes on 26 aastat panustanud Eesti laste parema tuleviku nimel, saaks seda tööd sama kirglikult ja hoolivalt teha ka tulevikus - programmijuhid, raha kogumisega seotud inimesed, raamatupidajad, autojuhid, kes abistavad Narva-Jõesuu puuetega laste transportimisel ning Keila laste erikooli sõidutamisega ning mitmed teised.


Üle kõige vajavad lapsed perekonda


Oled mõelnud, et sinu elus võiks olla palju rohkem rõõmu ja armastust? Pere võiks suureneda ja lapsi võiks rohkem olla? Või soovid oma elus pöörata uue lehekülje? SOS Lasteküla ootab SOS kodudesse elama abielupaare, elukaaslasi või üksikuid perevanemaid, kes tahaksid pakkuda armastavat kodu kuni neljale armsale särasilmale. SOS kodud asuvad korterites ja ridaelamutes Eesti eri paigus ning ei erine mitte millegagi teistest kodudest. Nii ei pruugi naabridki teada, et nende kõrval elab SOS pere, kui pere ise sellest teada anda ei soovi. Ollakse täiesti tavaline perekond, kus ema ja isa ei ole lihtsalt laste bioloogilised vanemad.


See on erakordne võimalus kolida uude koju ning pühenduda täiskohaga laste kasvatamisele.


Ema Irina: „Pered, kes ehk mõtlevad selle peale praegu, võiksid teada, et pole tähtis, mida sa ise oskad või tead, kas elad mehega koos või oled üksikema – kõige tähtsam on, et kodus oleks soojust, armastust ja üksteisemõistmist." 


Loe SOS lapsi oma kodus kasvatavate perede kogemusest:


Ema Irina: "Kui ema armastus väsib"

Ema Pille: "Mul on olnud väga eriline elu"

Ema Tiina: "Kui armastust ja hoolimist jagub ka teise ema lastele"

Ema Karin: "Kui väikesed Nukitsamehed leiavad armastava kodu"