otsing

tule tööle

Tööpakkumised

Me teeme seda tööd selleks, et maailm muutuks ka päriselt paremaks paigaks, et armastust meie ümber oleks rohkem ning saaksime anda neile lastele, kel ei ole elus hästi läinud, tagasi usu ja kindluse tulevikuks.

otsing

tule tööle

Sotsiaalpedagoog

Kuulutus on aktiivne:

2022-08-12 / 2022-09-11

Kartmatu ja leidlik sotsiaalpedagoog, astu Vaikse Kodu uksest sisse ning toeta meie vapraid noori! 

https://www.cvkeskus.ee/sotsiaalpedagoog-harjumaal-sos-lastekula-eesti-uhing-805261
Ei leidnud hetkel pakutavate ametite seast sobivat? Jäta meile oma kontaktid ja soovitud ametikoha info ning võtame sinuga ühendust.
Email again:

Pakume mitmekülgseid töövõimalusi üle Eesti. 

Tule meeskonda ja tee sisukat tööd laste ning perede heaks.


SOS Lasteküla on rahvusvaheline lastekaitseorganisatsioon, mille missiooniks on tuua kaitsetute laste, noorte ja perede ellu tagasi turvalisus ja lootus.

 

Oleme mittetulunduslik lastekaitseekspert ja -teenuse pakkuja, kes osutab abi ja kvaliteetseid teenuseid omavalitsustele ja peredele. Edendame laste õiguste elluviimist kogu maailmas.

 

SOS Lasteküla Eesti Ühingus töötab ligikaudu 160 professionaali. Sinu tulevased kolleegid on sotsiaalvaldkonna eksperdid.

 

SOS Lasteküla töötajana mõjutad ja lood tingimusi kvaliteetse lastekaitsetöö tegemiseks. SOS Lasteküla investeerib erinevate teenuste efektiivsuse mõõtmisse ning laste ja perede kaasamisse teenuste arendamisse.


Laps vajab perekonda


Tahad pöörata elus uue lehekülje? SOS Lasteküla ootab SOS kodudesse elama abielupaare, elukaaslasi või üksikuid perevanemaid, kes tahaksid pakkuda armastavat kodu kuni neljale lapsele. SOS kodud asuvad korterites ja ridaelamutes Eesti eri paigus ning ei erine mitte millegagi teistest kodudest. Nii ei pruugi naabridki teada, et nende kõrval elab SOS pere. Oled täiesti tavaline perekond, kus ema ja isa ei ole lihtsalt laste bioloogilised vanemad.


See on erakordne võimalus kolida uude koju ning pühenduda täiskohaga laste kasvatamisele.


Ema Irina: „Pered, kes ehk mõtlevad selle peale praegu, võiksid teada, et pole tähtis, mida sa ise oskad või tead, kas elad mehega koos või oled üksikema – kõige tähtsam on, et kodus oleks soojust, armastust ja üksteisemõistmist." 


Loe SOS lapsi oma kodus kasvatavate perede kogemusest:


Ema Irina: "Kui ema armastus väsib"

Ema Pille: "Mul on olnud väga eriline elu"

Ema Tiina: "Kui armastust ja hoolimist jagub ka teise ema lastele"

Ema Karin: "Kui väikesed Nukitsamehed leiavad armastava kodu"