SOS Lasteküla pakub perepõhist asenduskodu vanemliku hoolitsuseta lastele, et nad saaksid kasvada üles armastuse, austuse ja turvatunde õhkkonnas. Lapsed elavad SOS Lastekülas väikeste perekondadena ja iga pere eest hoolitsevad SOS perevanemad.

Esimene SOS Lasteküla Eestis loodi 1995.aastal. Sellest ajast alates oleme aidanud üle 1000 lapse. Lisaks Keila SOS Lastekülale on meil  veel Põltsamaa SOS Lasteküla, alates 2012.aasta kevadest ka Narva-Jõesuu SOS Lasteküla, kus ühes majas elavad sügava vaimse ja füüsilise puudega lapsed ning alates 2015. aasta jaanuarist ka Juuru SOS Lasteküla.

Pärast põhikooli lõpetamist on noorel vanuses 16-18 eluaastat võimalus soovi korral parallaalselt õpingute jätkamisega elada SOS noortekodus. Hetkel on meil Keila SOS Noortekodu ja Tallinna SOS Noortekodu. Noortekodus saab elada kuni kõikide õpingute lõpetamiseni. Igal noorel on oma usaldusisik (kasvataja või noortekodu juhataja), kes aitab noorel iseseisvat elu alustada.

SOS peretugevdusprogramm Narvas, Sillamäel, Keila linnas ja Keila ning Harku vallas keskendub vanematele, kes on sattunud oma lapse kasvatamisel raskustesse.

Pakume ka kahes koolis haridusprogrammi ja tegeleme lasteõiguste ja -kaitsega.

SOS Lastekülal on liidriroll asenduskodu teenuse edendamisel Eestis. Meie peremudeli on asenduskodude perekesksemaks muutmisel võtnud aluseks ka Eesti riik.

SOS Lasteküla eesmärk on pakkuda vanemliku hooleta jäänud lastele samasugust kindlus- ja kodutunnet nagu on nende eakaaslastel. Tule tee juba täna kingitus SOS Lasteküla lastele. Nii püsiannetust saad teha SIIN.

SOS Lasteküla lapsed moodustavad südame