Abi saanud Maria koos lapsega

Eestis satub asendus- ja turvakodudesse aastas umbes 400 last, sest ema ja isa ei suuda nende eest piisavalt hästi hoolt kanda. Sageli on tegemist peredega, kes on erinevatel põhjustel hätta sattunud. Need pered võitlevad vaesusega ja elavad puuduses ning nende abitus aina süveneb. Kriisis vanemad ei oska enam oma laste olukorda õigesti hinnata ja ei ole võimelised tagama lapsele turvalist ja eakohast arengut. Perest eraldamise ohus on  aastas hinnanguliselt 7000 last.

Riskiperedes elavate laste huvides on võimalikult kiire sekkumine, et tagada nende turvaline areng. Meie kogemus näitab, et kui peresid toetada ja abistada, siis nad suudavad ise oma lapsed suureks kasvatada ja lapsi ei pea perekonnast ära võtma.

Programmist on kaheksa aasta jooksul abi saanud 700 last ja 300 pere. Peresid aidatakse Narvas, Sillamäel, Keila linnas ja Keila ning Harku vallas.

Sinu annetuse abil saame riskiperes elavatele lastele ja nende peredele võimaldada psühholoogilist ja sotsiaalset abi, lastele õpiabi, logopeede ja terapeute ning vajadusel pakume ka materiaalset tuge laste ravimite või lasteaiakohtade tasumisel. Aitame koos abivajavat last!

Peretugevdamise programmis osalevate perede heaks saad annetuse teha läbi meie kodulehe või Ma Armastan Aidata keskkonna.armastaidata

Loe kindlasti ka Irina ja Arusoode pere lugu, kes on programmist abi saanud ja lugu, kuidas Narva kriisiperedele õpetatakse iseseisvust.