SOS Lasteküla patroon Kristi Kallas külastamas Põltsamaa SOS Lasteküla perevanemaid. Fotograaf Raimo Metsamärt

Ema Signe peres oli märtsikuu kõige oodatum sündmus naistepäev. Kuna pere on väga mehine, sest tervelt 7 pereliiget on meesterahvad, siis said naised tunda end tõeliselt äravalitutena! Kui oma pere naised olid soojad õnnesoovid kätte saanud, käidi ka naabriperede emasid ja tüdrukuid õnnitlemas. Lisaks sellele said tervitatud ja kallistatud ka kõik need naised, kes küll lastekülas ei ela, kuid kellega pere igapäevaselt väga tihedalt suhtleb! Seega sai meespere jagada väga erilisi emotsioone ning suurt soojust, mis senimaani naisi naerusuiste ja õnnelikena hoiavad!

Kõige rohkem meeldis meestele naispere üllatunud nägusid näha, mis andis üllatajatele veel erilisema tagasiside, et on ikka äge küll, kui sind meeles peetakse ja lihtsalt selle eest tänatakse, et sa olemas oled!

Sellega pere üllatused veel ei lõppenud. Märtsikuu teiseks suursündmuseks ema Signe peres oli isa sünnipäev. Lapsed laulsid issi hommikul ülesse ning kuhjasid ta lilledega üle! Nii sai ka isa teada, mis tunne see on, kui sinust nii palju hoolitakse ning sinust välja tehakse!

Märtsikuu toimetuste krooniks sai aga uhke sündmus, kui SOS Lasteküla patroon Kristi Kallas Põltsamaa peresid külastas ning ema Signe kohvilauas mõnusasti üheskoos juttu puhuti.  Kohvitassi taga jagati lapsekasvatamiskogemusi, räägiti oma pere rõõmudest ja muredest ning tutvustati laste tegemisi. Oli väga armas kohtumine, mis pakkus palju rõõmu kõigile!

Kui soovid toetada SOS lastekülade lapsi, tule tee püsiannetus SIIN. Selgitusse lisa oma kontaktid, et saaksime Sind laste tegevusega kursis hoida.