nele-liisSOS Lasteküla tegevdirektor Margus Oro nimetas armastatud laulja Nele-Liis Vaiksoo SOS Lasteküla  20. juubeliaasta  heatahte saadikuks.

Nele-Liisi  sõnul otsustas ta SOS Lasteküla heatahte saadikuks hakata, sest soovib aidata abivajavaid lapsi ja imetleb SOS-emade tööd „Olen külastanud SOS Lastekülade peresid ja näinud, millist tööd need emad teevad. Neil lastel on vanemad, kes neid toetavad. Tahan aidata kaasa, et vanemateta jäänud lapsed saaksid kasvada peredes, tunda kodusoojust ja hellust.“

Oro sõnul  on SOS Lastekülade lapsed Nele-Liisi üle väga rõõmsad. „Nele-Liis  on meie lastele suureks eeskujuks. Ta on andekas laulja, aga ennekõike ka suurepärane ema. Laulmisel, pillimängul, aga ka muusikal laiemalt on meie laste elus väga oluline roll – see aitab unustada muremõtted ja teeb õnnelikuks.“

Täna elab Keila, Põltsamaa ja Narva-Jõesuu SOS Lastekülades perevanemate hoole all 153 last. Ellu on saadetud enam kui 80 noort, kelle elu on SOS perevanemad väga palju muutunud. Lisaks SOS Lastekülade lastele,  on SOS peretugevdusprogrammi ja SOS haridusprogrammi raames aidatud sel aastal enam kui 700 abivajavat last.

Heatahtesaadiku tiitli võttis Nele-Liis vastu SOS Lasteküla tänuõhtul, kus tehti suur kummardus lasteküla suurimate toetajate ees. Fotojäädvustusi tänuüritusest näeb SIIT.