otsing

tule tööle

Oleme koos

Kõige väärtuslikum kingitus mida oma lapsele saad anda, on sinu aeg. Aeg, mille pühendad ainult lapsele. #OlemeKoos

otsing

tule tööle

Laeb, üks hetk...

Asjad ei armasta lapsi. Inimesed armastavad.

Paljudes Eesti peredes on levimas kahetsusväärne trend – lapse igatsus emme ja issiga koosolemise järgi tasutakse vanemate poolt aina ägedamate asjade ning üha moodsamate tehnikavidinatega. Järjest vähemaks jääb hetki, mil pered on päriselt koos. SOS Lastekülal on peagi 25 aastat kogemusi laste kasvatamises ning SOS emad oskavad öelda, mida lapsed tegelikult vajavad. Kõige väärtuslikum kingitus mida oma lapsele saad anda, on sinu aeg. Aeg, mille pühendad ainult lapsele. #OlemeKoos


SOS emade nõuandedSOS Lasteküla sotsiaalkampaania eesmärk on väärtustada aega koos perega, vähendada asjade- ja tehnoloogiakultust ning anda laiemale avalikkusele teada, et lasteküla ei kogu annetusi asjade ostmiseks, vaid selleks, et leida vanemliku hooleta lastele maailma parimad perevanemad. Selliseid inimesi on väga raske leida ja veel raskem hoida. Emad ja isad, kes oskavad parandada laste minevikus tehtud rängad vead ning leiavad endas jõudu teha seda vastutusrikast tööd vähemalt 15 aastat.

Lasteküla kõige suuremaks väärtuseks aga ka kõige suuremaks kuluks on inimesed. Selleks, et leida ja hoida inimesi, kes pühendavad end katkiste hingedega laste tervendamisele, vajame hädasti püsiannetajaid, kes panustaksid peredesse sama pühendunult nagu armastavad SOS perevanemad ja keeruliste perede usaldusisikud.

Tule püsiannetajaks ja aita meil aidata!