6. veebruarist 15. veebruarini on Lutheri Masinasaalis (Vana-Lõuna 39, Tallinn) avatud SOS Lasteküla laste joonistatud piltide näitus “Sa oled mu sõber iga päev.”

Näituse eesmärk on kutsuda inimesi enda sõpru hoidma, neid meeles pidama ja tänama selle eest, et nad meie jaoks olemas on. Ning seda mitte ühel päeval aastas, vaid iga päev.

„On karm reaalsus, et tänapäeva lastel on keeruline leida südamesõpru. Eriti keeruline on see aga vanemliku hooleta laste jaoks,“ ütles SOS Lasteküla tegevdirektor Margus Oro.„ Me väga loodame, et selle näitusega suudame avada ukse inimeste hinge ja teadvustada, et meie võimuses on aidata väikestel südametel sõpru leida!”

Sõbrapäeval, 14. veebruaril kutsub SOS Lasteküla kõiki huvilisi kohapeale maiustama vastlakuklitega ja sel moel head tegema. Lutheri Masinasaal on kõikidele huvilitsele avatud 9.00-15.00ni.

Lutheri Masinasaal sai 2018. aastal Eesti Arhitektuuripreemia laureaadiks. Tulge nautige head kunsti ja erakordset atmosfääri!

Kui soovid toetada SOS lastekülade lapsi, saad teha seda SIIN. Selgitusse lisa oma kontaktid, et saaksime Sind laste tegevusega kursis hoida.