Põltsamaa SOS Lasteküla pered tänavad Lea Kaburit, kes hoolitses selle eest, et peredel oleks värske õunamahl laual ning Ann Unti, kes kostitas peresid imemaitsvate õuntega.

Aitäh Kristi Sakile Sarapiku talust, tänu kellele said Põltsamaa pered prii sissepääsu omapärase ja väga laheda maisilabürindi külastamiseks.

Põltsamaa Vallavalitsus paigaldas Põltsamaa SOS Lastekülla mänguväljaku – me täname selle eest kogu südamest!

Suured tänud Sirje Alusalule ja Omniva Jõgeva kontori töötajatele, kes annetasid noortele vähekasutatud riideid – aitäh!

Keila SOS Lasteküla tänab kogu südamest OÜ Oriflame Eesti tegusaid naisi, kes käisid peredel abiks kooliraamatutele ja –vihikutele pabereid ümber panemas.

Suured-suured tänud AS-le Kapitel, kes korraldas lastekülas suure talgupäeva ning tegi ära mitmed pakilised tööd (mängväljaku äärekivide paigaldus, akende tuulutusavade võrkude vahetus, kunstiringi maja värvimine ja palju muud).

Täname väga AS Swedpanga tegusaid talgulisi, tänu kellele said puhtaks ja ilusate värvide kaetud lasteküla terrassid ning ära tehti veel suur hulk tarvilikke töid – aitäh teile!

Keila lasteküla pered tänavad Fund Ehitust, kes kinkis lastele kooli alguse puhuks tarvilikku taskuraha.

Südamlikud tänusõnad Radisson Blu Hotel Olümpiale, kes andis ühele Keila perele võimaluse osaleda tarkusepäeva brunchil restoranis Senso.

Aitäh imelise päeva eest SmartLynx! Lapsed  meenutasid veel mitmeid päevi hiljem neid emotsioone ja erilisi hetki, mida nad kogesid Keila lastekülas toimunud üritusel. Suur tänu kingiks saadud drooni eest!

Keila pered tänavad Fazer Foodi, kes annetas suure hulga väga maitsvaid brownisid ja külmutatud kotlette.

Kohtla-Järve Lasteküla tänab MTÜ-d Hingesoojus ja Dmitri Melissi vahva ning lõbusa paintballi ürituse korraldamise eest!

SOS Lasteküla pered tänavad Park Inn By Radissoni tegusaid töötajaid, kes annetasid meie koolilastele suure hulga vajalikke koolitarbeid – me väga täname!

Aitäh Swissotel Tallinn, et kinkisite meie küladele vajalikud kohvitassid!

Me täname teid väga, sest tänu teile tunnevad meie pered iga päev, et nad on hoitud ning armastatud!