Põltsamaa lasteküla tänab Põltsamaa Noorte Naiste ja Noorte Meeste Kristlikku Ühingut, kes aitas rahastada lasteküla noorte koolitusi!

Põltsamaa pered  tänavad Svetlana Põldroosi, kes annetas iseseisuvunud noortele kasutatud mööblit. Suured tänud!

Väga suured tänud Keskkonnaameti keskkonnahariduse spetsialist Elo Raspelile, kes korraldas Põltsamaa peredele imelise päeva Endla rabas, aitäh!

Põltsamaa pere tänab Ereliin Kallast, kes tegi perest imeilusad fotod, me väga täname!

Aitäh – Felix ja E-Piim, kes hoolitsevad igapäevaselt selle eest, et meie Põltsamaa perede toidulaual oleks täisväärtuslik toit ning kostitavad meid leiva, saia, mahla ja juustuga.

Suur tänu Eli Lilly vahvale naisperele – Heli, Kertu, Laydi ja Marika, kes külastasid Põltsamaa lasteküla ning kostitasid enda poolt kaasa võetud hea ja paremaga Põltsamaale kogunenud külalisi ja pererahvast! Oli väga tore ennelõuna, mis jättis külalistele väga sooja tunde südamesse! Külaskäigu eestvedaja Marika Toom ütles oma tagasisides nii: “Meil oli väga avardav vestlus, saime palju targemaks, õppisime mida tegelikult veel kõik  SOS Lasteküla nime taga peitub – suur -suur igapäevane töö, kannatlikkus, tingimusteta armastus laste vastu ja järeleandmatu igapäevane hool elu paremaks loomisel ja kodu ning kokkuhoidva lapsepõlve andmisel neile lastele, kellelt see on olude sunnil ära võetud.” On äärmisel hea meel, et meil on nii suure südame ja hingega koostööpartnerid!

Keila lasteküla tänab Estrella Wakeparki, kes tõi lastele mitu kasti jäätist, lapsed said suu magusaks ning maitseelamus oli garanteeritud! Oma Facebooki lehel kirjutasid nad: „Meie käisime SOS Lastekülas ja viisime nunnudele lemmikuid Premia jätse! Me soovime peredele palju hoolivust, armastust, nalja, kallisid-paisid ning palju maitsvaid jätse!“ Väga suured tänud, et meie peale mõtlete ja meie lapsi tunnustate!

Suured tänud heategevusfondile “Aitan lapsi” ning Eve Männikule, tänu kellele said meie Tallinna noortekodu ja Juuru noored minna vaatama etendust “Ruja”.

Aitäh MTÜ-le Hingesoojus ja Bronislava Pupkevits, kes kinkisid Narva-Jõesuu peredele paintballimängu.

Narva-Jõesuu pered tänavad Elina Rebo riiete eest väikestele lastele. Aitäh!

Juuru pered tänavad Kalev Keskküla, kes kinkis peredele 10 liitrit imemaitsvat õunamahla, vitamiinid eelseisvaks sügishooajaks on nüüd igatahes tagatud!

Lasteküla pered tänavad Euronicsit, tänu kellele said meie pered endale pesumasina, tolmuimeja, mikrolaineahju ja nõudepesumasina. Väga suured tänud!

Aitäh teile kõigile, sest teie toetus ja tugi aitab meie perevanematel keskenduda nende põhitööle – igale lapsele armastava kodu loomisele!