SOS Lasteküla Eesti Ühing on võtnud endale kohustuse kaitsta annetajate ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Leia veidi aega ja tutvu meie privaatsuspõhimõtetega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine 

Isikuandmed on andmed, mida kogutakse läbi annetuste. Isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:

  • Annetuse sooritamisel meie annetuskeskkonnas isiku kontaktandmeid puudutavate andmete talletamisel. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, e-posti aadressi ja isikukoodi.
  • Püsiannetuslepingu sõlmimisel, andes isikuandmed, mis sisaldavad nime, e-posti aadressi ja isikukoodi.

Kogutud isikuandmete kasutamine

  • Kogutud isikuandmete abil saame teavitada SOS Lasteküla Eesti Ühingu uudistest, raportitest ja tulevastest kampaaniates. Toetaja, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest uudistest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada.
  • Isikukoodi kasutatakse tulumaksu tagastamiseks annetajale.

Isikuandmete kaitse

SOS Lasteküla Eesti Ühingu keskkond rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

Kõiki annetuskeskkonna külastamise ja annetuste sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused 

Meie veebisaiti kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki annetajaid / kasutajaid.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil toetus@sos-lastekyla.ee