Miks töötada SOS Lastekülas?

SOS Lastekülas töötades aitad sa muuta vanemlikust hoolest ilma jäänud laste elu ja tulevikku. Üheskoos anname neile lastele uue võimaluse kogeda tõelist kodutunnet. Meil töötavad inspireerivad, pühendunud ja missioonitundega  inimesed. SOS kodud asuvad looduskaunites kohtades ja pakuvad helget ning toetavat keskkonda laste eest hoolitsemiseks.

SOS Lasteküla on üks suuremaid heategevusorganisatsioone Eestis. Meil on koostöö rahvusvahelisel tasandil, mis annab võimaluse vahetada vajalikke teadmisi ja kogemusi ning olla seeläbi oma valdkonnas teerajajaks.

Kellena saab meil töötada?

Meiega on alati oodatud ühendust võtma missioonitundega inimesed, kes soovivad tulla perevanema(te)ks ja pakkuda igakülgset tuge ning hoolitsust SOS kodus kuni kuuele lapsele. SOS ema või SOS perevanemate (elukaaslased) südamesooviks on luua lastele turvaline kasvukeskkond ja armastav kodu ning kinkida neile seeläbi parem tulevik. Lastele saab kodu pakkuda nii SOS Lasteküla pakutavas SOS kodus kui ka oma isiklikus kodus.

SOS Lastekülas töötavad ka SOS pereabilised, kes on vajadusel perevanematele abiks, võimaldavad neile puhkusepäevi ja annavad hingetõmbeaega. Lisaks töötavad SOS lastekülades ka sotsiaaltöötajad, noortejuhendajad jt.

Rohkem infot signe.toom@sos-lastekyla.ee.

Vabad töökohad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veel ootame kandideerima:

 

Lugusid SOS perevanematest

Ema Lii ja tema vahvad lapsed
SOS ema Leili läbi oma tütre Merlini silmade

SOS perevanemad Liidia ja Robert räägivad lastekülla tööle tulekust ja oma SOS perest