Narva-Jõesuu pered tänavad kogu südamest AS-i DBT, tänu kellele said lapsed vaadata imetoredat etendust „Võlur Oz“.

Aitäh Jõhvi Gümnaasiumile, kes kinkis Kohtla-Järve lasteküla lastele arendavaid raamatuid ja mänguasju.

Suur tänu Olga Vilmasele, kes meisterdas koos Narva-Jõesuu lastega vahvaid jõulukaarte.

Keila lasteküla pered tänavad Jaagumäe talu Võrumaalt vahvate ja väga maitsvate kõrvitsate eest.

Suured tänud SEB Heategevusfondile tasuta teatripiletite eest Nukuteatri etendusele „Kentsakas juhtum koeraga öisel ajal.“ „Noortele väga meeldis etendus ning kogetud emotsioonidest räägiti omavahel veel koduteelgi.“

Keila pered tänavad Aitan Lapsi Fondi, kes kinkisid lastele teatripileteid erinevatele etendustele, mida oktoobrikuus suure huviga külastati.

Põltsamaa lasteküla pered tänavad Põltsamaa Elukestva Õppe Keskust koolituseks sobilike ruumide andmise eest lasteküla noortele.

Suur tänu Ilona Khnykinile vähekasutatud riiete annetamise eest Põltsamaa Lasteküla lastele ja noortele.

Aitäh Riho Kensile, kes tegi Põltsamaa lastekülast imelised droonifotod!

Põltsamaa pered tänavad Europark Estonia OÜ-d, kes toetas lasteküla.

Tallinna noortekodu tänab kogu südamest ettevõtet Rosen Teak ja Kermo Kesa, kes paigaldas soodsatel tingimustel noortekodusse kenad ja mahukad garderoobid. Kermo Kesa on SOS Lasteküla heaks koostööpartneriks olnud juba mitmeid aastaid ning me oleme ääretult rõõmsad, et väga hea koostöö jätkus ka sel aastal.

Aitäh Sunco OÜ-le ja Elliko Ehalale, tänu kellele sai noortekodu dushiruumid ja põrandad puhtaks ning vahatatud – me oleme väga-väga tänulikud.

Suured tänud SOS Lasteküla pikaaegsele toetajale ja koostööpartnerile Swissotelile, kes võimaldas SOS Lastekülal korraldada hotelli konverentsisaalis koolituspäeva „Asendushoolduse reform 10 kuud hiljem. Ootused ja tegelikkus“ ning hoolitses ka selle eest, et külalistel oleksid kõhud täis. „Suurepärased toidud ning ideaalsed tingimused koolituse korraldamiseks. Inspireeriv õhkkond ning väga meeldiv teenindus tagasid koolituspäeva ülimalt sujuva toimumise,“ kommenteerisid külalised koolituspäevale tagasisidet andes. Aitäh teile!

Südamlikud tänusõnad innovaatilisele reklaamiagentuurile AdGorilla, kes disainis SOS Lastekülale väga soodsalt uhiuued reklaamtahvlid ning –lauad. Roll-upid näevad nii lahedad välja, et kuhu iganes me lähme, püüame tähelepanu ning saame sooje kiidusõnu! Me väga täname, et aitate meie peresid!