Keila Lasteküla pered tänavad kogu südamest toredaid juuksureid Kaia Vainolat ja Kätlini, kes avasid lastekülas juuksurisalongi ja tegid tasuta suurele osale lastest väga kenad soengud.

Aitäh East Capitali perele, kes viis ühe  Keila Lasteküla pere kinno ja sööma, kinkides neile imelise päeva!

Suured tänud BC Kalev/Cramole, kes võimaldab Keila peredel tasuta korvpallivõistlusi vaatamas käia. Pered on seda lahket pakkumist väga usinalt kasutanud, sest vaatamas on käidud kõiki VTB Ühisliiga kodumänge ja nii „nakatutakse“ üha enam spordipisikusse – suured-suured tänud spordivaimustuse hoidmise ja lõkkele puhumise eest!

SOS Lasteküla tänab Eesti Meremuuseumi, tänu kellele õnnestus meie peredel külastada muuseumi ning teha seal giidi juhendamisel põnev ringkäik. Pered jäid muuseumikülastusega väga rahule – kõikidel oli hea tuju ning paljud avaldasid arvamust, et suvel peaks taas muuseumitee jalge alla võtma – nii palju avastamisväärilisi ning huvitavaid paiku oli muuseumis!

Kohtla-Järve Lasteküla tänab Jõhvi Kontserdimaja piletite eest SOS Lasteküla peredele!

Narva-Jõesuu pered tänavad kogu südamest AS-i DBT jõulukinkide eest! Laste elevust oli imeline vaadata!

Suured tänud notar Kristel Jänesele, tänu kellele said kingipakid meie Kohtla-Järve pered!

Kohtla-Järve Lasteküla laste jõulukingituste eest hoolitsesid ka NG Investi töötajad!

Me täname teid väga toetuse ja abi eest, mida olete meie peredele jaganud ning soovime teile imelisi, koduseid ja rahulikke jõulupühi ning teguderohket uut aastat!