SOS Lasteküla väikesed ja suured tänavad kogu südamest meie kalleid koostööpartnereid ja sõpru, tänu kellele sai teoks lasteküla traditsiooniline tänuõhtu – oli väga meeldiv ja südantsoojendav! Aitäh teile  – Kultuurikatel, Carmen Catering, Kadarbiku, Stig Rästa, Merlin Kaljuvee – teie kaasabil ja tugeval toetusel sai see tänuõhtu sündida!

Tänuõhtul said kõik meie toetajad ja annetajad kingituseks isetehtud küünla, mille meisterdamisel olid meie inspireerivateks abilisteks Eveli ja Airi Isemoodi Isetegijate loovustoast. Olde Hansa aitas meid vajalike küünlajääkide kogumisega ning Salvest tõi meile purke, millesse kaunid küünlad meisterdasime! Suur-suur tänu teile!

Aitäh Tallinna Ehituskool –   I, II ja III kursuse mööblitisleri eriala õpilased, puiduosakonna õpetajad Olav Oja, Raivo Moks, Arvo Olkkonen ja Ando Roos, kes meisterdasid meie lasteküladele kokku 100 ainulaadset disaintooli ning kinkisid Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks meie peredele, me täname teid väga! Aitäh abi ja toetuse eest Liisi Tomingas!

Keila Lasteküla tänab Natalja Gluškovat, kes kinkis peredele kohukesi. Suur tänu Lantmännen Unibake Saue tehasele, kes annetas nii Keila lasteküla peredele kui ka peretugevdusprogrammi peredele 160 suurt plaati väga maitsvat porgandikooki.

Aitäh Marko Meeritsale ja Eesti Jalgpalli Liidule jalgpalli jalanõude ning väravavahi kinnaste ja jalgpallide eest meie noortele.

Narva-Jõesuu Lasteküla tänab OÜ-d Polven Foods, kes katab perede toidulaua maitsva majoneesi ning kakaokondenspiimaga!

Suur aitäh Narva-Jõesuu õigeusu kirikule, kes kinkis meie Narva-Jõesuu peredele Nooruse ja Meresuu SPA veekeskuse kinkekaardid.

Keeltekool Likool võimaldab igal aastal kahel Narva-Jõesuu Lasteküla lapsel õppida nende keeltekoolis inglise keelt. Me täname väga!

Suured tänusõnad vabatahtlik Ksenia Germile, kes tegeleb Narva-Jõesuu lastega ning aitab neil inglise keelt õppida. Aitäh!

Südamlikud tänusõnad MyFitness Lasnamäe (Kärberi) ja Linnamäe klubidele, tänu kellele said meie lapsed väga vahvate ja oodatud jõulukinkide omanikeks!

Aitäh Tõnis Pihlakas, tänu Sinule on mitmel meie perel töökorras arvutikomplektid koos monitori, klaviatuuri, hiire ning Windows10 operatsioonisüsteemiga. Tõnis aitas need nii kohale tuua kui ka töökorda sättida. Me väga täname!

SEB Heategevusfondi abil said meie pered minna teatrisse vaatama toredaid ning mõtlemapanevaid teatrietendusi – aitäh teile!

Fund Ehitus OÜ kinkis meie peredele 4 sülearvutit, me oleme väga tänulikud!

Suured tänud ekstreemspordiürituse Simple Session 2018  meeskonnale ja Evelin Lõokesele, tänu kellele said meie pered osa ägedast ning vahvast spordiüritusest Saku Suurhallis. Me väga täname!

Suured tänud meie annetajatele, toetajatele ning sõpradele, kes meid hoiavad ning alati meeles peavad – tõeline sõber on see, kes hoiab sul käest, kuid puudutab su südant.

Kaunist sõbrakuud!