Keila SOS Lasteküla pered soovivad kogu südamest tänada lauatennise treenerit Vello Adobergi, kes on Keila lapsi treeninud juba pikka aega ning teinud seda vabatahtlikuna tegutsedes. Lapsed, kes tema juures trennis käivad on saavutanud suurepärase taseme – kolm poissi on Eesti Lauatenniseliidu reitingutabelis sees ning üks poistest lausa 87. kohal! Suured tänud treener Vellole suurepärase pühendumise eest meie lastele!

Tallinna Noortekodu tänab Mark Revjaginit ja OÜ-d Suusabaas suusalaenutuse eest, Noortekodu noored said väga vahva elamuse suusa- ja lumelauamäel.

Keila Noortekodu noored tänavad südamest Møller Autot, kes korraldas noortele automüügikeskuses lahtiste uste päeva, kus tutvuti erinevate ametitega nagu sekretär, automehaanik, it-spetsialist jt. Noortele tutvustati autode ajalugu ja automaailma tulevikku, räägiti sellest, mis tööd teevad ettevõttes varusoade osakonna juhataja, personalijuht ja teised spetsialistid. Kõige lõpuks tutvuti autode töökojaga ning nähti oma silmaga, kes seal töötavad ja mis tööd konkreetselt automehaanikud igapäevaselt teevad. Oli väga tore, õpetlik ning arendav päev, kus lisaks informatsioonile autodest üldisemalt said noored päris lähedalt tutvuda ka väga paljude erinevate ametitega. Aitäh!

SOS Lasteküla Eesti Ühing tänab SEB Heategevusfondi, tänu kellele oli meie juhtidel võimalik osaleda Verge koolitusel. Suured tänud!

Fazer Food OÜ hoolitses selle eest, et meie perede laual oleksid maitsvad ja hõrgud pihvid. Aitäh selle eest!

Kehra Paberivabrik varustas meie peresid tualettpaberiga, suured tänud!

Aitäh Erki Saartsile kasutatud televiisori annetuse eest!

Suured tänud kõikidele meie Facebooki sõpradele, kes jagasid ja laikisid meie abipalvet seoses noorte töövarjupäeva kohtade leidmisega – tänu teile on meie lastel olemas töökohad, kus oma unistuste ametile sammuke lähemale astuda, me täname teid väga!

Aitäh publikumanager Kaire Everile, tänu kellele said meie lapsed osaleda saate „Suure tähe väike täht“ salvestusel.

Me täname kõiki lahkeid annetajaid tänu kellele on meie peredel võimalik raha kokku hoida ning säästa näiteks esmatarbekaupadelt või siis osaleda soodsamalt või täiesti tasuta erinevatel üritustel, kuhu muidu meie pered osalema ei pääseks. Aitäh teie püsiva toetuse eest!