Kõigil meil on unistusi, nii väikestel kui suurtel. Täna mõtleme väikesele 11-aastasele Enelile. Ta on alles väike, aga unistus on suur. Tüdruk unistab, et saaks elada oma toas. Tuba on tüdrukul juba olemas, kuid seal ei ole praegu võimalik elada. Toa välissein on viltu vajunud ja elektrijuhtmestik ohtlikus seisus. Samuti ei ole toas korralikku mööblit.


Eneli soovib väga, et ta tuba oleks soe ja valge ning seal saaks õppida, mängida ja puhata. See on lihtne ja siiras lapse unistus. Tihti täituvadki unistused just heade inimeste abiga. Oleme loonud Osta.ee keskkonda oksjoni, mille müügist laekuv tulu läheb Eneli toa remondi ja sisustuse katteks.


Osaledes oksjonil jääb heategijale väikese tüdruku suure unistuse täitumist meenutama käsitööna valminud unikaalne karu.


Eneli pere on SOS Lasteküla peretugevdusprogrammis, mis tähendab seda, et tema vanemad vajavad pereeluga toimetulemiseks tuge. Peret aitab SOS Lasteküla tugiisik, kes teeb kõik selleks, et laps saaks kasvada oma kodus armastavate vanematega ega peaks kolima lastekülla.


Karumõmmid meisterdas ja annetas lastekülale Jekaterina Roman-Maksimjuk, kes toimetab toreda projektiga La Valigetta delle pezze (kohvrike asjadega), mille eesmärk on käsitööna valmistatud esemete müügist laekunud tuluga abivajajaid aidata.

La Valigetta delle pezze (kohvrike asjadega) asutati 2000. aastal Põhja Itaalias, Liguurias Senjoora Piera Berta algatusel. Jekaterina on võtnud oma südameasjaks projekt ka Eestis läbi viia.