IRIS JANVIER moemaja alustab aastat heategevuskampaaniaga „Hingelt ilus!“, annetades aasta jooksul iga müüdud eseme pealt osa tulust SOS Lasteküladele teraapia ja eriabi osutamiseks. Kampaaniaga soovitakse kaasata ka teisi väikseid kuid vapraid loovettevõtteid.


„Mida rohkem südamega ettevõtjaid kampa lööb, seda tuntavam toetus SOS Lasteküla lasteni jõuab,“ innustab IRIS JANVIER moemaja loovjuht Arina Baranovskaja  ka teisi. Ta külastas Keilas asuvat SOS Lasteküla paar nädalat tagasi ja ta nägi kui tänuväärt tööd SOS emad igapäevaselt teevad.


„Üksi on raske maailma muuta aga koos suudame me korda saata suuri asju,“ esitas üleskutse. Ükski klient ei pane seda pahaks kui tema ost aitab vanemliku hoolitsuseta lapsi,“ on ta kindel.


Moeloomingu sünnil ning SOS emade igapäevatööl on palju sarnasusi. Mõlemate missiooniks on luua ajas kestvat väärtust, panustades igapäevaste väikeste imede sünnile meeletut tahtejõudu, järjekindlust ning väga palju aega. Sellest jäägitust pühendumisest sünnib esimesel juhul ainukordne moelooming ning SOSis armastust pilgeni täis lapsed.


SOS Lastekülas kasvab täna 200 last. Kõik nad kannavad endaga kaasas keerulist ja väga tihti valusat sünnipere lugu. Enamikule on oma päriskodus armastuse asemel osaks saanud hüljatus, ükskõiksus, hoolimatus.


Kõige suuremaks erinevuseks tavaperes kasvava lapsega võrreldes on SOS Lastekülas tugispetsialistide ja teraapiate osakaal, millele kulub suur osa pere eelarvest. SOS emad saavad oma suure armastusega ravida laste hingehaavu ning pakkuda neile turvalist elukeskkonda, kuid mineviku rängad ja traagilised üleelamised vajavad väga tihti erialaspetsialistide abi.


„Me oleme kogu südamest tänulikud, et IRIS JANVIER moemaja tegusad ja maailma muutva mõtteviisiga naised pöördusid meie poole sooviga SOS Lasteküla peresid toetada,“ ütlevad SOS emad Katrin ja Malle. „Meie jaoks on väga tähtis, et tänu nende kaasabile saame teraapiaid ja eriabi kasutada just siis, kui lastel vaja on ning teha seda tihedamalt, kui meie pere eelarve seda võimaldaks.“


Laste perre saabudes juhtub tihti, et esimestel kuudel tuleb SOS emal majapidamistöödega toime tulla nii, et kõik pere pesamunad ripuvad tema küljes – kes süles, kes hoiab käest, kes kleidisabast aga lahti ei julge lapsukesed lasta hetkekski, sest liiga ebaturvaline on olnud maailm nende jaoks, liiga vähe inimlikke kontakte, soojust ja tähelepanu. Tegelikult pole seda kunagi olnudki.

 

IRIS JANVIER on 9ndat aastat tegutsev Eesti moemaja, kus igas disainitud esemes põimuvad modernsus, funktsionaalsus ning hoolega läbi mõeldud detailid. Brändi filosoofiaks on luua stiilseid rõivaid mõistlike hindadega, mis oleksid ühtaegu klassikalised ja uuenduslikud. Vastandite omavahelise sümbioosi loomiseks sulatavad meie disainerid traditsioonilised rõivaelemendid meisterlikult kokku uute tehnoloogiate ja luksuslike kangastega.


Väljaspool hooaega eksisteerivat disaini luuakse inspireerivas koostöös noorte moeloojatega, tuues sellega moodi värskust, põnevust ja uusi seisukohti. Piiritult kaasaegne on ka IRIS JANVIER naiselikkuse tõlgendamine, mis väljendub ühteaegu nii päikselises ja õrnas, kuid samas tugevalt geomeetrilises loomingus. IRIS JANVIER kosmopoliitne moelooming on vallutamas maailma. Tänaseks on IRIS JANVIER kollektsioonid esindatud ka New Yorgi, Berliini ja Moskva parimates elustiili- ja disainipoodides.


Juba veebruaris laiendab IRIS JANVIER moemaja oma müügipinda Tallinna Kaubamajas, kus saab väljas olema suurem osa uuest

kevadkollektsioonist.


Koduleht: www.iris-janvier.com 
Facebook: https://www.facebook.com/IRISJANVIER/
Instagram: https://www.instagram.com/iris_janvier/