SOS Lasteküla koostööpartner jalgpalliklubi Kalev hakkab sel hooajal oma igakuiste Suurte Mängude kogu piletitulu annetama lasteküla lastele. Kusjuures iga Suure Mängu pileti summa on just iga pealtvaataja enda otsustada – inimene võib maksta pileti eest 1€ või 100€. Kui juhtub, et inimesel ei ole võimalik piletit mitte mingi summa eest soetada, siis pole midagi muretseda – kampaaniaga ühineb ka klubi suursponor Coolbet, kes hakkab iga kohaletulnud pealtvaataja kohta annetama 0.50€ kogu summale. Seega, iga kohaletulnud pealtvaataja annab juba oma kohalolekuga panuse SOS Lastekülale heaks.

SOS Lasteküla tegevdirektor Margus Oro: “Lasteküla hea tahte saadik Ragnar Klavan on jalgpalliklubi Kalev president ja sellest lähtuvalt on väga tore, et meie koostöö laieneb nüüd kogu klubi tasemele. Meie lastekülades kasvab suur hulk lapsi, kellele spordiga tegelemine on andnud võimaluse ennast realiseerida ning saada tagasi kaotatud eneseusk ja -kindlus. Jalgpalliklubiga alustatav koostöö võimaldab meie lastel ja noortel tegeleda oma lemmikharrastustega, kuid samuti annab see jalgpalluritele võimaluse mõista neid lapsi, kelle seljataga ei ole alati seisnud hoolivad vanemad. Me saame olla vaid tänulikud selle võimaluse eest.”

Klubi juhatuse liige Joel Lindpere: “Minu, Ragnari ja kogu klubi üheks suurimaks eesmärgiks ei ole alati ilmtingimata võita suuri tiitleid. Meie eesmärk on arendada Eesti noori, mistahes perekondliku taustaga. Kuna Ragnar on juba mõnda aega olnud SOS Lasteküla hea tahte saadik, siis oli vaid loogiline, et hakkame kogu klubi ja oma kogukonnaga toetama Ragnari nägemust. Kallis rahvas, loodame Teie toetusele ja seda eriti meie Suurtel Mängudel. Iga inimene, sõna otseses mõttes, loeb!”