Oled mõelnud, et sinu elus võiks olla veel rohkem rõõmu ja armastust? Pere võiks suureneda ja lapsi võiks rohkem olla? Võibolla soovid oma elus pöörata uue lehekülje?

SOS Lasteküla ootab oma uutesse kodudesse elama abielupaare, elukaaslasi või üksikuid perevanemaid, kes tahaksid pakkuda armastavat kodu 2-6 väiksele armsale särasilmale. Omalt poolt garanteerime ühele vanemale Tallinna keskmise sissetuleku, mis tähendab seda, et palgatööl pole vajadust käia ning täielikult saab keskenduda lastele.

SOS Lasteküla tagab professionaalse abi enne laste perre tulekut ning on pere kõrval kogu aeg, mil tuge on vaja. Oleme loomas integreeritud lasteküla, mille eesmärk on pakkuda peredele senisest privaatsemaid elamistingimusi. Ruumikad ja uued kodud asuvad Tallinnas ja selle lähiümbruses ning pole mingil viisil äratuntavad. See tähendab, et naabridki ei pruugi teada, et nende kõrval elab SOS-pere, kui pere ise sellest teada anda ei soovi. Ollaksegi täiesti tavaline perekond, kus ema ja isa ei ole lihtsalt laste bioloogilised vanemad.

  1. aprillil kell 18-19.30 toimub Keila Lasteküla (Ülase 11) külalistemajas kogukonnaõhtu, kus SOS-ema räägib kogemustest laste kasvatamisel oma kodus ning samuti saab vastused kõikidele tekkinud küsimustele. Pereema Irina julgustab kõiki huvilisi uurima lisa ning võimalusel osalema: „Pered, kes ehk mõtlevad selle peale praegu, võiksid teada, et pole tähtis, mida sa ise oskad või tead, kas elad mehega koos või oled üksikema – kõige tähtsam on, et kodus oleks soojust, armastust ja üksteisemõistmist.“

Tule 25. aprillil kell 18-19.30 Keila Lasteküla (Ülase 11) külalistemajja kogukonnaõhtule!

UURI LISA: personal@sos-lastekyla.ee või 505 2346 (Signe Toom).

Tule kindlasti, ootame sind!