Suvi on lõpuks käes ning meie esindajad kasutavad võimalust ilusa ilmaga õues liikuda ning koputada heade Eesti inimeste ustele, samuti võib neid kohata mõnes kaubanduskeskuses. Need toredad ja töökad noored tutvustavad SOS Lasteküla tegemisi ning kutsuvad inimesi tegema püsiannetust.


Püsiannetajad on meie jaoks väga olulised, sest laste kasvatamine tähendab kulusid iga päev, aastast aastasse ning just igakuised annetused annavad meile kindlustunde, et saame lapsi püsivalt aidata. Püsiannetuste kasvades oleme aastate jooksul pidevalt oma tegevust laiendanud, võtnud enda hoole alla rohkem lapsi, aidanud järjest rohkemaid peresid ennetustegevusega ning avanud ka täiesti uusi teenuseid. Näiteks sellel kevadel avasime vestlusplatvormi sova.ee, kus lapsed saavad anonüümselt meie nõustajatega oma probleemidest rääkida.


Põhjus, miks me just sellisel viisil otsekontakti kaudu püsiannetajaid otsime, on väga lihtne – see on kõige parem. Turunduskampaaniaid tänaval, meedias ja sotsiaalmeedias teema vahel ka, kuid meie pikaajaline kogemus näitab, et kõige rohkem tuleb uusi püsivaid toetajaid ikka nii, kui inimestelt otse küsida. Annetamine on loomulikult igaühe vaba valik ning meie esindajad on väga sõbralikud ja jätavad inimesed alati hea tujuga.


Me oleme väga rõõmsad, et need tublid noored on meile appi tulnud. Oleks neil ju palju lihtsam rannas peesitada, aga nad on otsustanud ennast proovile panna ning ühtlasi aidata kaasa SOS Lasteküla missioonile.

Meie esindajad on: ALLAN MÖLDER, LENNA-EMILIE VÕIKAR ja JOHANNA ÖÖ