SOS Lasteküla kuulutab XXVII laulupeol „Minu arm“ välja vahva joonistamisvõistluse, kus saavad osaleda kuni 19aastased lapsed ja noored. Kõikide laulupeo ajal kohapeal joonistatud piltide seast valib žürii välja 12 pilti, mis pannakse rahvahääletusele. Neljast rahvahääletusel võitnud pildist saavad SOS Lasteküla ametlikud postkaardid.
Joonistamiseks vajaminevate tarvete eest on hoolitsenud Vunder kunsti-, hobi ja koolitarvete kauplused Skizze, kes panevad välja ka auhinnad parimatele väikestele ja suurtele joonistajatele. Joonistusvõistlus toimub neljas vanuserühmas: eelkooliealised, 1.-4. klass; 5.-8. klass ja 9-12. klass.

Žürii valib 12. juuliks igast vanusegrupist 3 parimat tööd, mis pannakse üles SOS Lasteküla Facebooki lehele. Ajavahemikul 12. juuli kuni 31. juuli saavad kõik inimesed hääle anda oma lemmikpildile. Neljast enim hääli saanud pildist trükitakse heategevuslikud postkaardid, mille müügist saadav tulu läheb SOS Lasteküla peretugevdusprogrammile, mis toetab laste kasvamist oma bioloogiliste vanemate juures.

SOS Lastekülal ja laulupeo meeskonnal on see juba teistkordne kogemus üheskoos joonistamisvõistlust läbi viia. Esimene võistlus toimus 2016. aastal, mil kõikide konkursile saadetud joonistuste hulgast valiti välja kolm noorte laulu- ja tantsupeoteemalist pilti „Mina jään“. Joonistusvõistluse kolmest võidutööst trükkis SOS Lasteküla postkaardid, mille müügist saadav tulu läks SOS Lastekülade laste ja perede toetuseks.

Tule külasta laulupeo proovide ja kontserdi ajal SOS Lasteküla telki ning joonista ennast piltpostkaartide ajalukku!
laulupidu.ee