Täna, 1. aprillil toimub heategevuslik virtuaalpidu, kus astuvad üles Beach Grindil esinevad eesti artistid ja mille eesmärk on toetada SOS Lasteküla laste muusikaharidust. Kell 16.00 algav ülekanne on nähtav ja kuulatav aadressil www.beachgrind.ee ja kestab südaööni.

 

Kaheksa tundi kestva ülekande jooksul astuvad kordamööda erinevates keskkondades üles Cartoon, Wateva, 5miinust liikmed, Imaginary Friends, MHKL, nix&jonny ja Denry.

 

“Ülekande idee oli meil juba mõnda aega mõtteis. Soov oli kindlasti teha heategevusliku eesmärgiga ekraanipidu ning meil on väga hea meel, et saame toetada SOS Lasteküla muusikaharidust, sest muusikal on suur jõud ka kõige keerulisematel aegadel ning meie jaoks oli see ainuõige väljund,” räägib Kaarel Sein Beach Grindi korraldustiimist. „Soovime tänada ka kõiki artiste, kes heategevuslikus ettevõtmises kaasa löövad. Andmise rõõm on kõige suurem rõõm!“

 

„Oleme siiralt tänulikud, et artistid soovivad toetada SOS Lasteküla laste muusikaharidust. Lapsed, kes meie juures elavad, on elus nii paljust ilma jäänud ning muusika on päris mitmele nende hulgast see päästerõngas, mille kaudu oma emotsioone välja elada ning maailma mõista, “ räägib SOS Lasteküla fundraisingu ja kommunikatsiooni osakonna juht Katri Laiv. „Muusika õppimine võib olla keeruline, sest nõuab pühendumist ja järjekindlust, millesarnast kogemus paljudel lastel varasemast elust puudub, kuid meie pereemad näevad seda tohutut rõõmu laste silmis, kui muusika aitab üle saada rasketest hetkedest ning see on kõige olulisem!“

 

Muusikaõpingud on lastekülas elava 200 lapse seas populaarsed. Kogutud annetustega toetatakse SOS Lasteküla muusikaharidust, mille alla kuuluvad pilliõpe muusikakoolides ja huviringides, instrumentide soetamine ja muusikateraapia. Viimane on Katri Laivi sõnul mitmete perede jaoks väga oluline teraapiavorm.

 

Ülekanne toimub kolmapäeval, 1. aprillil kell 16–00 ja on nähtav aadressil www.beachgrind.ee. Annetuslingi leiab samalt aadressilt. Heategevuslikku ülekannet aitab kajastada Sky Media ja lisainfo leiab Facebookist.


Vaata virtuaalkontserti FB eventi SIIT.