Personaalse sõnumi, oma firma logoga, kauni ning maailma muutva jõulukingi tegemine on väga lihtne ning võtab vaid mõne minuti. Heategevusliku annetuskeskkonna annetan.ee abil on võimalik ise teha e-kaarte ning suunata nii korporatiivseteks jõulukingitusteks mõeldud raha heategevusse. Toetada saab SOS Lasteküla lastele jõulukingituste ostmist, tervisetoetus võimaldab perel katta erinevaid laste tervisega seotud kulutusi, loovustoetus aitab lastel tegeleda enesele meelepärase hobiga süvenenumalt ja peretoetuse abil saab 30 lasteküla peremaja remonditöid teha.
Møller Autoga koostöös loodud annetuskeskkonna kasutamine on väga lihtne – esilehel on võimalik valida annetamiseks sobilik summa ning annetuse kasutamise eesmärk (jõulukink, tervisetoetus, loovustoetus, peretoetus). Teise sammuna saab kaardile lisada ettevõtte logo ning kirjutada juurde head soovid. Seejärel saab kaardi enda arvutisse laadida ning see ongi kingisaajale saatmiseks valmis. Kel soov koostööpartnerile külla minna ning kingitus ise üle anda, saab e-kaardi välja printida.
Paberkaupadega tegeleva firma personalijuht Ene: “Eelmisel aastal otsustasime oma kõige suuremale koostööpartnerile kinkida heategevusliku kingituse ning valisime välja tervisetoetuse. Üllastusime väga positiivselt, et kaardi tegemine võttis maksimaalselt paar-kolm minutit – lisasime oma logo, kirjutasime jõulusoovid ning printisime kaardi välja. Kuna meil on väike kollektiiv, siis kirjutasid kõik tiimiliikmed kaardile käsitsi oma nimed, panime kaardi kaunisse raami ning oligi valmis! See emotsioon, mille saime kinki üle andes, jääb aga kauaks meelde – see oli ehe üllatus ning suur rõõm, et me olime nende jaoks midagi sellist teinud! Kaart on nende kontoris sekretäri laual kaunilt eksponeeritud siiani, hoolimata sellest et tegemist oli jõulukingiga.
Kindlasti üllatame sel aastal ka teisi oma partnereid heategevuslike kingitustega, sest see rõõm, mis peegeldub kingisaaja silmis ning mis tegelikult on tehtud nii vajaliku eesmärgi nimel, on lihtsalt geniaalne lahendus tänapäevases asjadest üleküllastunud maailmas. Lisaks ehedale emotsioonile hoiame kokku ka suurimat ressurssi, mis meil on – aega, sest iga-aastase meeleheitliku parima-originaalseima-vajalikuma kingi otsimise asemel pühendame oma aja klientidele, mis on meie kõige tähtsam ülesanne.”