Keila Lasteküla pered tänavad Vanemuise teatrit, kes kinkis meie lastele pääsmed toredale lasteooperi etendusele „Guugelmuugelpunktkomm“.

Suured tänud Omnivale, kes kutsus Keila lasteküla kunstiringi lapsed koos juhendajaga Rae vallas asuvasse logistikakeskusesse ekskursioonile. Toimus ka väga põnev kohtumine kunstnikuga, kes kujundab postmarke.

Aitäh väga armsatele sõpradele Tallinna Arte Gümnaasiumist, kes juba mitmendat aastat järjest koguvad koolis sõbrapäeval Keila lastele kommi. Seekord tõid nad  mitu suurt kotitäit, millest jätkus ka SOS noortekodudele.

Suured tänud Rocca al Mare Seiklusmaa mängukeskusele, kes lubab Keila peredel soodustingimustel mängumaal mängimas käia – lapsed on väga-väga tänulikud!

Südamlikud tänud BC Kalev/Cramole, kelle põnevaid mänge meie lapsed tasuta piletitega vaatamas saavad käia.

Põltsamaa pered soovivad tänada Toidupanka, kes toetas neid mitmesuguste toiduainetega ning Tervis Spaa Gruppi, kes pakkus meie peredele soodsaid võimalusi Tervis Medical Spaas ja Terviseparadiisis Pärnus.

Aitäh Fund Ehitusele, kes võimaldas meie peredel käia vaatamas Tähtede Mängu!

Narva-Jõesuu ja Kohtla-Järve Lasteküla pered tänavad kogu südamest  Jõhvi kontserdimaja soodsate võimaluste eest külastada „Nu, pogodi!“ etendust.

Suured tänud Gourmet Clubile imemaitsvate ja krõbedate piparkookide eest – suu said magusaks nii lapsed kui ka kõik emmed ja issid.

Me täname kogu südamest kõiki armsaid ja avatud südamega inimesi, kes iga päev teevad väikesi heategusid, millest ühel hetkel kasvavad välja suured ja laste tulevikku muutvad teod!